Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be adassam e az oltást vagy ne?

Be adassam e az oltást vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából úgy vagyok vele,hogy be is oltatnám magam meg nem is. Volt már covidos ismerősöm aki tényleg beteg volt tőle, de viszont a családomban ketten is meghaltak oltás után.

Én magam is átestem rajta tünet mentesen.

Félek, mert olyan sokan mondják, hogy az oltás mellékhatása komoly veszéllyel jár, és lehet hálált is okoz .

Esetleg aki,tud több információt vagy tapasztalatot, vagy EÜ.-ben jártas, netán első kézből van valami tudása róla, az kérem írja le.

Köszönöm!



2021. máj. 4. 21:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

#9 segítek. :)


"a családomban ketten is meghaltak oltás után"


OLTÁS UTÁN. Egy szóval nem írta, hogy az oltás miatt. Viszont teljesen érthető az aggodalma.

2021. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%

12.-re.


Aha...


Nagybátyám meghalt miután kivették az egyik veséjét. 20 évvel később, autóbalesetben.

2021. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%

Mindegyik IS.

A hatásosság alapján amúgy a Pfizer. (és Moderna)

2021. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy ebben a helyzetben én is paráznék. Mert hiába vagyok matematikus, hiába tudom, hogyan működik a valószínűség, hogyan alakul ki a statisztika, hogyan kell veszélyeket becsülni, az emberre akkor is erősen hatnak a közelében történő események. Hiába tudom, hogy nem a családom 5-10-15 fős kis mintájából kell kiindulni, hanem sokkal biztosabb a százmilliós hivatalos adatokat figyelembe venni.


Kérdező, az a legjobb vakcina, amit a leghamarabb megkapsz. Meghalni a te korodban nincs nagy esélyed se a koronavírustól, ha elkapod, se a vakcinától. De a fertőzésnek sajnos szövődményei, súlyos maradandó hatásai lehetnek. Szóval jobb, ha mielőbb védetté teszed magad.

2021. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2021. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
Mióta előjött ez a kártyás dolog, feltűnően sok kérdezőnek halt meg családtagja az oltás után...ne haragudj, de nem szégyelled magad?
2021. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

17.-nek.


Igen! >:) 3. vagyok, ezért írtam én is, hogy ne kamuzzon.

2021. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell mindjárt nekiugrani,

százezreket oltanak be hetente,

még szép, hogy ezek közül jó páran meg is halnak,

hogy kb. mennyien, azt a beoltottak és a heti halálozás alapján egy alsós is ki tudja számolni. Az is természetes, hogy ezen emberek többségének vannak családtagjaik, és hogy közülük többen is írnak a gyk-ra.

2021. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
15%

19.-nek.


Csak az a gond, hogy egyik sem tudja, hogy az oltástól, csak ráfogják.

2021. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogta rá itt a kérdező, csak megemlítette.
2021. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!