Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be adassam e az oltást vagy ne?

Be adassam e az oltást vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából úgy vagyok vele,hogy be is oltatnám magam meg nem is. Volt már covidos ismerősöm aki tényleg beteg volt tőle, de viszont a családomban ketten is meghaltak oltás után.

Én magam is átestem rajta tünet mentesen.

Félek, mert olyan sokan mondják, hogy az oltás mellékhatása komoly veszéllyel jár, és lehet hálált is okoz .

Esetleg aki,tud több információt vagy tapasztalatot, vagy EÜ.-ben jártas, netán első kézből van valami tudása róla, az kérem írja le.

Köszönöm!



2021. máj. 4. 21:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%
#19 akkor ez pont olyan mint a koronavírus áldozat.
2021. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Borzalmas, hogy az ember le sem írhatja azt amit,és meg is vádolnak ,hogy ne kamuzzak. Nem szokásom hazudni, nekem tényleg meghaltak. Nem az Oltásra fogtam rá, hanem az oltás Után. Persze, hogy bele foglalom a kérdésbe, mert azért valljuk be ,mindenki meginogna egy kicsit ezek után.

Akik azt írták, hazudok meg szégyelljem magam,én azért vagyok annyira emberi, hogy ilyet mégcsak ki sem ejtek a számon, ha nem igaz.

Bárcsak ne lenne én is azt kívánom inkább.

A többieknek ,akik normálisan válaszolt, köszönöm.

2021. máj. 5. 07:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!