Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Halvány időn túli igm csík...

Halvány időn túli igm csík covid teszten?

Figyelt kérdés

Szerintetek az ennyire halvány csík az pozitív? Idő után lett ilyen, időn belül nem láttam rajta, viszont péntek óta fáj a torkom, a fejem, és nagyon fáradtnak érzem magam.

A tesztet igazából igg pozitivitas reményében vettem, nem gondoltam,hogy most lennék covidos.


[link]


2021. máj. 5. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez negatív.
2021. máj. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez negatív. A most zajló betegséggel kapcsolatban ez semmit nem jelent, ez annyit jelent, hogy 2 hete nem voltál covidos. A mostani betegség miatt 2-3 hét múlva érdemes megnézni.
2021. máj. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is negatív. Ugy tudom, az igg 5-6 nap alatt kezd el termelodni, azert gondoltam azt, hogy hatha.

Decemberben ket napig lazas voltam es aztan elhuzodo kohogesem volt, amiatt vettem, hatha covid volt, de ezek szerint vagy nem, vagy mar eltunt az ellenanyag.


Köszi a válaszokat, akkor varok meg a mozira... :D

2021. máj. 5. 06:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Oltasd be magad. Nekem dupla pozitív voltbmelóban, nagyon látszott a két csík pár perc alatt. Kártyát se kaptam, pedig regisztrált covidos vagyok. Elengedtem, inkább beoltattam magam mert kellett a kártya.
2021. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!