Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire fáj a covid vakcina?

Mennyire fáj a covid vakcina?

Figyelt kérdés
Mármint az oltás része amikor az emberbe döfik a tűt.

2021. máj. 6. 11:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Szinte semennyire. Nagyon vékony a tű.
2021. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanannyira, mint bármilyen más oltás amit tűvel adnak be. Nyilván picit kellemetlen, hiszen egy fémtűt beléd böknek, de felnőtt embernek ez nem jelent problémát szerintem.
2021. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
Nem az fáj hanem a mellekhatásai üthetnek ki napokra hetekre vagy lehet maradandó serülést kapsz .
2021. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Éppen hogy csak érezni lehet. Ahogy mindig, az oltott oldalon a karodat lazítsd el minél jobban, ha nagyon izgulsz, a másik kezedet tudod ökölbe szorítani.
2021. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
"Nem az fáj hanem a mellekhatásai üthetnek ki napokra hetekre vagy lehet maradandó serülést kapsz ." A covidban persze ha meghalnak arra ráfogod, hogy ja krónikus beteg volt érte mindegy...fuck logic.
2021. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Viszont a betegség hatásai jóval nagyobb eséllyel ütnek ki napokra, hetekre, rossz esetben örökre.

Csak az ember egy oltásnál úgy érzi, helybe megy a pofonért. Ha peches, és beleesik abba a kis százalékba, aki az átlagnál jobban megszenvedi a mellékhatást, hajlamos azt gondolni, hogy hülyeség volt beadatni az oltást. Persze, ha kicsit tovább gondolkodik, akkor rájön, hogy mégsem. Két nap fejfájás jóval könnyebben tolerálható, mint a tartósan fennmaradó légzési elégtelenség, a trombózis, vagy esetleg a halál.

2021. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Én amikor megkaptam,az első szó ami eszembe jutott,hogy:kellemes. Nem gondoltam,hogy ilyet mondanék egy oltásra,de az első volt életemben,ami még akkor sem fájt,amikor belém szúrta,tehát ez a csípés érzés sem volt. Mondjuk gondolom mindegyik vakcinának más a tűje is,meg az oltóemberek is máshogy adják.Nekem meg anyának lehet mázlink volt,és olyanhoz mentünk,aki így meg tudta oldani.
2021. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
64%
Nem fáj, inkább úgy mondanám, hogy kellemetlen. A fájdalom, az utána jön. Készülj fel! Láz, izomfájdalom, fejfájás, gyengeség, stb. De ezek pár napon belül elmúlnak.
2021. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
86%
En konkrétan utána megkérdeztem anyámat, hogy biztos beadták-e, annyira nem éreztem. Utána viszont estére fájt elég rendesen, meg utána pár napig
2021. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
5# mit kavarsz te szerencsétlen ? A nyunyokád meg a hivatali seggarcok kórhazigazgatók trükköznek titkoloznak cseleznek az adatokkal . Az tiszta hogy aki beoltott az nem köthet életbiztositást ? Semmilyen vedelmet nem ad egyik sem ,oroszrulett , ahanyszor beadatod annyiszor teszel újabb lőszert a forgótárba .
2021. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!