Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Astrazeneca vélemények?

Astrazeneca vélemények?

Figyelt kérdés
Pénteken kapnám meg az Astrazeneca oltást. 22 éves nő vagyok, nem tudok róla, hogy lenne bármilyen betegségem. Azonban kezdek kicsit félni tőle. Mondanátok róla véleményeket ilyen fiatal korban?

2021. máj. 5. 20:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Tökéletes, modern, jól bevált európai vakcina, nekem a kezdetektől fogva miután tájékozódtam, egyértelmű volt, hogy ezt fogom kérni. Az egyetlen a Magyarországon jelenleg elérhető vakcinák közül, ahol az antitest termelés, és ezáltal a védettség már az első oltás után beindul. A többi vakcinához képest nagyon alacsony kockázatú. Miért félsz tőle? Nem kell felülni minden hülye, politikai indíttatású hírkeltésnek.
2021. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
17%
Egyéni mindenkinék a genetikája vére állapota . Nincs tropusi malária pók vagy kigýó ami ellen szérum kell . Mind méreg , hagyd ki a tvs hisztériát , ha bajod lesz nincs felelős . A facen vagy s.o.s beoltottak csoport . Olvass bele .
2021. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
1# es miota vagy idiota ? Fájzer meg ez a tré a veszedelmesek között legtöbb súlyos hatást okozó . Mi miatt vonták vissza AZ-t majd sunyin Vaxzevria néven újra használták ? Modern kuruzslók emberkísérletezése zajlik fitryett hanyva ensz eho nürnbergi törvényekre ..
2021. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
26 vagyok, beadattam. Ha nem kaptam volna meg korábban, most beadatnám.
2021. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%
Én oroszt kaptam tegnap kaptam a másodikat semmi bajom nem volt se most se 3 hete barátnőm tegnap kapta az elsőt Astrából éjfélkor rázta a hideg utána lázas volt ma az ágyból se tudott kikelni ma délután megint szarul volt ja és még mielőtt beadták neki minden orvos azt mondta, hogy szedjen aspirin protectet egy hónapig a vérrög miatt szóval nem tudom jobban belegondolva lehet várnunk kellett volna másra.
2021. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
#5 az Astránál ez teljesen normális reakció, erről írtam az első hozzászólásomban. Ez is mutatja, hogy hatékony vakcina, már az első dózis után. Nekem is ugyanilyen volt az oltási reakcióm, másfél napig tartott. Ne aggódjatok.
2021. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Bár én férfi vagyok, de én a helyedben inkább kivárnám a sorom más vakcinára, ugyanis a britek vizsgálata alapján a vérrög képződés kockázata a fiatal nőknél a legmagasabb,ami miatt Nagy-Britanniában már nem is adják be 30 év alattiaknak.


#1

"Az egyetlen a Magyarországon jelenleg elérhető vakcinák közül, ahol az antitest termelés, és ezáltal a védettség már az első oltás után beindul."

Nem vagy túl jól informált, ugyanis a szputnyik ugyanezen az elven működik, illetve az mRNS vakcináknál is màr az első oltás után 10-14 nappal mérhető az antitest-szint. Tehát a Sinopharmon kívül minden magyarországi vakcinára igaz, amit írsz nem csak az AZ-re. Mellesleg az immunitás nem csak az antitestek számából mérhető, az csak az egyik összetevője a védettségnek.

2021. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Keressetek utána de lehet tesztelni magatok , nincs antitest termelés . Aki negatívat tesztel az oltasa előtt utana pozitív lesz . Kínai gyár elismeri nem ad vedettséget a termèk hír24 portfolio index is cikkezi . De külföldi hivatalos és alternativ oldalak is .
2021. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még a Janssent kihagytam, ami eleve egy egydózisú vakcina. Ha annál az első után nincs antitest, akkor soha, mert nincs második adag.
2021. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%
Én is 22 éves lány vagyok, megkaptam már egy hónapja kb. A szokásos tüneteken kívül semmi bajom nem volt, kicsit szerintem túl van lihegve. A fogamzásgátlót is fiatal nők szedik, és soookkal nagyobb eséllyel lesz hasonló bajuk (kicsit más, de hasonló). De azt mégse támadja senki.
2021. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!