Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki második oltást nem adatja...

Aki második oltást nem adatja be, az milyen alapon dönt így?

Figyelt kérdés

Most volt szó róla nemrég, hogy egyesek nem adatják be.


Számomra ez érthetetlen, mert az elsőt beadatta, tehát védett akar lenni a vírus ellen, viszont a másodikat nem, tehát mégsem akar védett lenni? Akkor minek adatta be az első adagot? Valaki el tudja magyarázni, hogy mi ebben a logika?



2021. máj. 6. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanokat olvastam, akik az első oltás után hallották, hogy "veszélyes" a vakcina.

Meg vannak helyek, ahol egy oltást kap aki volt már fertőzött..

2021. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Aki csak az elsőt adatja be, az többnyire csak a kártya miatt teszi.
2021. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak a védettségi igazolvány miatt adatja be, mert az ugye az első után jár, ami szerintem elég nagy hülyeség
2021. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezzel kapcsolatban merült fel ez, hogy így viszont érvénytelen a kártyája is.
2021. máj. 6. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
#4: Egyelőre nem érvénytelen. Viszont simán lehet, hogy később ezzel is kiegészítik.
2021. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:
69%

"így viszont érvénytelen a kártyája is"


Nem érvénytelen. Ahol kell, ott nem tudják, hogy az illető nem ment el a második oltásra.

2021. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"így viszont érvénytelen a kártyája is" - de az (a qr kód nem aktív, csak azt egyelőre a kutya se nézi, ahogy hallom).

Amúgy azért döntenek így, mert csak a kártyára hajtanak. Hiszen "nincs is vírus", gondolom, te is hallottad.

2021. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én hallottam olyan elméletet, hogy a vakcinatagadók egy része tudat alatt beoltatná magát, csak fél a szúrástól, amit másnak úgy ad le, hogy hülyeségnek tartja a vakcinát. Magyarul nem meri felvállalni a félelmét.
2021. máj. 6. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Maga az oltás beláthatatlan következményeitől is félnek azok akik nem oltatják be magukat. Hallottam és olvastam is olyan tapasztalatokat, akik az első oltás rosszul voltak, pl (magas)vérnyomás ingadozás, és hetekig a második beadásának idejére se érezték jól magukat. Volt akinek a saját orvosa nem javasolta egyenlőre az oltást, míg nem rendeződik a vérnyomása.
2021. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kártya nem érvénytelen, csak az lesz a (fel nem vett) 2.oltás idejétől. Ami azt jelenti, hogy a fél nyarat (vagy Astraval az egészet) át lehet vészelni. Ennyi esze volt annak, aki kitalálta, hogy az 1. után kiküldik.

A pénteki 100 ezer könyöklő között egyébként rengeteg ilyen volt, kizárólag a kártyára mentek, a járványra tojnak.

2021. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!