Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vagy Sinopharm?

Pfizer vagy Sinopharm?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
#10 pont a Pfizer az, amiből valószínűleg itthon is kelleni fog egy harmadik oltás.
2021. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, mi a mozgástered. Belföldre jó a Sinopharm, amit azonnal megkaphatod. Külföldi kalandozásokhoz a Pfizer, de ehhez jutni időbe telik.
2021. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
11: de ott a mutánsok miatt. (Ez egyébként az összes többi vakcinára is igaz, csak nem beszélnek róla: a kínain kívül mind csak a tüskefehérjére alapozott, így ha az mutálódik, akkor mindnek a hatékonysága csökken.)
2021. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Pfizernél a britek rá fognak oltani ősszel az 50 év felettieknél + egész EU várja a rendeléseket, eközben a Sino nagyüzemben termeli aki kér belőle

Én Sino-t kértem mivel nem tudom ki várni, mire sora jutnék

2021. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Pfizer lájtos cucc, azt tajgetosz pozitívaknak is adják.

Astra izomból földhöz basz, erős cucc de jó. De azt csak akkor, ha kemény vagy mint a Tarzan sarka mert földhöz basz.

Kínairól nem sokat tudni. Én kihagynám...

Szputnyik is fasza, vodkába áztatták az elvtársak a tüskefehérjét, höhö, csak hát fasz tudja, mikorra engedélyezik a brüsszeli bürokraták. Ha utazni akart, fosol az immunválasztól és hozzátudsz férni akkor fájzer.

2021. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 15-os:) hh nem akadt fenn a hozzaszolasod a tragarsag szuron? Az enyemek mindig fennakadnak😀
2021. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%
16 fasztuggya, de miért, trágár?
2021. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!