Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vagy Szputnyikot...

Pfizer vagy Szputnyikot választanátok hosszas utánanézes után?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 22:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%

10

De voltak Oroszországban. Kiszivárgott több tucat eset és több is halálos. És akkor ami nem szivárgott ki az mennyi lehet. Minden VVV-t érint ez a probléma. A Janssennél is komoly gondok vannak, az AZ az nyilvánvaló meg a szpunyesz is. Ez úgy tűnik a VVV-k velejárója. Ameddig fekete afrikában oltották vele az AIDS-es gyerekeket senkinek nem tűnt fel, most igen. Ez van, ez egy hibás technológia.

2021. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy ezeket a válaszokat ki pontozza le? Meg miért? :D


Azért mert van 1 nyomorult kormányunk, aki a 40-es évek óta nem látott módon különbözteti meg az embereket, nem azokat kell utálni, akik oltatnak. És azokat sem, akik nem oltatnak.

2021. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%
Szputnyik
2021. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%
Ezt én sem értem hogy miért pontozzák le 😅 pont ezt néztem
2021. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
Engem is lepontoztak, mert szputnyikot írtam :)
2021. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%
11, nem voltak, kamu, nem volt semmiféle több tucat eset.
2021. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Légyszi támasszátok is alá az állításokat
2021. máj. 6. 22:42
 18/27 anonim ***** válasza:
56%

17-es ne várj szerintem itt komoly alátámasztást, az emberek vakcina témában is leginkább az érzelmeik alapján döntenek.


Én vektor típúsú vakcinát a többihez képest magasabb vérrög kockázat miatt nem választanám, valamint a Szputnyik ellen szól, hogy jelenleg az EMA még nem engedélyezte, és nem szeretném, hogy ebből kellemetlenség érjen, ha már az oltás mellett döntöttem.


Ahogy korábban írtam, én a napokban fogol Modernát kapni, kb. ugyanazokat az érveket tudnám mondani, mint a Pfizer mellett, mRNS technológia, EMA által engedélyezett, 94% hatékony, és kevés negatív tapasztalatot lehet olvasni róla a normális oltási reakción túl.

2021. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%

'Én vektor típúsú vakcinát a többihez képest magasabb vérrög kockázat miat'


A fogamzasgátlóknak sokkal magasabb a vérrögkepzo hatása, mégis mindenki nyugodtan szedi.

2021. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Viszont itt most vakcinát hasonlítunk össze vakcinával, nem almát körtével.
2021. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!