Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer vagy Szputnyikot...

Pfizer vagy Szputnyikot választanátok hosszas utánanézes után?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 22:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
Pfizert választanám, mivel a nálam jobban hozzáértő ismerőseim ezt javasolják és hiszek nekik. De ha mondjuk azt mondanák, hogy hónapok múlva kaphatok csak pfizert vagy modernát, a szputnyik lenne az egyetlen amit ezeken kívül beadatnék.
2021. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Szputnyikra volt lehetőségem( a sok visszautasítás miatt) 20 évesen már mindkét adagon túlvagyok majd' 1 hónapja. Nem voltam kovidos ( munkahelyen 2 hetente teszt) a második adag durván kiütött. Azóta már voltam vérvételen és brutális az ellenanyag szintem. Politika ide vagy oda, nem vagyok Fideszes vagy lefizetett libsi oltáspárti de örülök, hogy megkaptam.

Személyes (illetve a családban van orvos is) véleményem az, hogy ez nem ízlés kérdése, mint hogy valaki mákos bejglit kér vagy diósat. HA önként fel szeretnéd venni az oltást és HA az egészségügyi állapotod nem indokolja ne válogass.

2021. máj. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%
Mindkettő nagyon jó. Én a Szputnyikot kérném inkább, de ez inkább személyes szimpátia alapú döntés nálam
2021. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
66%
Pfizer
2021. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%
Természetesrn Pfizer.
2021. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
36%
Pfizer
2021. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem!
2021. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!