Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terjeszthet valamit oltott...

Terjeszthet valamit oltott csalágtag ? Miért sértődés meg ha énkerülöm az oltás miatt ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 23:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
73%
Nem sértődött meg, csak rájött, hogy buta vagy, és ilyen emberrel nem akar többet szóba állni. Érthető.
2021. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
77%
Mármint az oltott embert kerülöd? Azért mert ő be van oltva? Hűha, vannak bajok..
2021. máj. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
88%
Persze, a Wifit terjesztik, ráadásul az 5G-s fajtát, a mai oltásokba már ilyen modern chipek vannak. Mióta be vagyok oltva én nem is engedem, hogy a közélembe jöjjön bárki, szép is lenne, ha lopná a netem, ingyen wifi, ja, az kéne mindenkinek...
2021. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolod hogy az oltott jobban terjeszti a covidot? Ajajj... 🤦‍♀️
2021. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
80%
Nem megsertodott, hanem rajott, hogy butabb vagy mint egy bogre katicabogar. Oszinten szolva en sem szivesen vagyok huzamosabb ideig ostobak tarsasagaban.
2021. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
81%

[link]

A zállatorvos nagyon mókásan elmagyarázza, hogyan is működik az oltás és hát nem terjeszt semmit. Az más, hogy nem feltétlenül lesz tünete így simán ugyanúgy terjesztheti a covidot, mint oltás előtt csak az oltott nem hal bele a vírusba.

2021. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
67%

Vigyázz kérdező, az oltott ember védettséget terjeszt! Nehogy véletlenül te is elkapd a védettséget!!4!

😂

2021. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Vàrjuk ki a végét.Sokmindent hallani.
2021. máj. 8. 00:34
 9/73 anonim ***** válasza:
77%

Azért mielőtt ledobnátok a Taigetoszról, kérdezzük már meg mitől fél.

Kérdező, attól félsz, hogy esetleg a beoltott rokonod, mivel az oltás nem véd meg, viszont a súlyos lebetegedést és a szövődményeket elkerüli vele, ezálltal mondjuk észre se veszi, hogy covidos, így megfertőz téged? (Akkor van egy jó hírem, a beoltottak - állítólag, aki hiszi hiszi, aki nem az nem - kevesebb vírust terjesztenek.)


Vagy attól félsz, hogy szórni fogja rád az 5G-t, az AIDS-et, vagy a chipjével bemérnek téged is? Mert akkor tényleg vannak bajok.

2021. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
A covidtól is és attól ishogy valami ártalmast kisugároz . Chipre nem gondolnék
2021. máj. 8. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!