Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A pfizer oltás után extra...

A pfizer oltás után extra erős menstruáció? Ügyeletre is kellett mennem. Ez normális? Ez most már így marad?

Figyelt kérdés

2 hónapja kaptam meg az oltást,előtte normális mennyiségű vérzésem volt. Most azonban szó szerint tócsa lett alattam,mikor lehúztam fürdésnél a nadrágom, minden véres volt, ömlött belőlem a vér, rengeteg vérrög is, és nagyon meg is szédültem.Hófehér voltam és remegtem. 1 napig így ömlött a vér, az always éjszakai betét fél óra alatt átázott.


Az orvos azt mondta,hogy én vállaltam az oltást, és előfordulhat ez.



2021. máj. 8. 08:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
És az oltást követő mindkét menstruációm ilyen volt.
2021. máj. 8. 08:10
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Fogamzasgatlot vagy barmit szedsz mellé?
2021. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Megvizsgáltak ultrahanggal?
2021. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Egyebkent ez nem oltas utani mellekhatas, menj masik orvoshoz mert ez sulyos verszegenyseghez vezet. Az oltasok leirasaban 1x kilenges ami normalis, ha tovabbra is fenn all, keress masik nogyogyaszt aki segit. Ezt nem lehet felvallrol venni.
2021. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem hiszem hogy az oltástól van. Anyának akkor voltak ilyen tünetei amikor volt egy polipja. Ezt ki kell vizsgálni.
2021. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Sok embernek vannak olyan betegségei, amikről nem tud, mert nem okozott eddig tünetet. A vakcina kiválthat olyan immunválaszt, ami ezeket felszínre hozza. Mindenképpen ki kell vizsgáltatni. De nem az oltás okozza, hanem csak az hozta elő
2021. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy ti honnan vagytok ilyen biztosak benne ,hogy nem az oltás okozta ? Én nem állítom,hogy biztosan az volt,csak kérdezem. Lesznek még itt meglepetések..
2021. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál,csináltak hüvelyi uh-t, meg kismedencei uh-t. Nem találtak semmi szervi elváltozást, a méhnyálkahártya vastagságom is normális volt, még csak megvastagodva sem volt, ezért ijesztő.
2021. máj. 8. 08:40
 9/25 A kérdező kommentje:

Az első ilyen brutális mensi után mentem el orvoshoz, akkor még az volt mondva, várjuk meg a másodikat, mert a nőgyógyász szerint sok nő panaszkodott az oltást követő erős vérzésre. De a második pont ugyanilyen volt,ha nem rosszabb.


Köszönöm mindenki válaszát, és segítségét!

2021. máj. 8. 08:41
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Biztos lehetsz benne, hogy az oltás okozza, én oltásos csoportban olvastam, hogy sokaknál felborítja a ciklust, egyik barátnőmnek is 1 héttel előbb jött meg. Sőt, olyat is írt valaki, hogy 1 éve már túl volt a menopauzán, erre most újra megjött!


Viszont ez nem Pfizer specifikus dolog, mert barátnőm oroszt kapott, a csoportban válaszolók pedig Astrát. Úgyhogy sajnos ez valamilyen oltás-mellékhatás...ijesztő, hogy mi a francot lőnek belénk, ha bénulást meg vérzésfelborulást, sokaknál magas vérnyomást, erős fejfájást meg egyebeket okoz :( Ezzel a problémáddal amúgy mindenképp elmennék újra orvoshoz.

2021. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!