Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az igazság? Tényleg ilyen...

Mi az igazság? Tényleg ilyen komoly a virushelyzetvagy nem ? Mert nekem csak náthás volt tőle de valaki meg meghal. A fiatalok meg teraszokkal meg sincs baj mi az igazság?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Politikáról, hatalomról és pénzről szól az egész. Ez egy mesterségesen előállított vírus. A hozott intézkedések nem logikára épülnek. Most zsarolással próbálják ránk erőltetni a VAKcinákat, mert ez is egy jó pénzmosási lehetőség, hisz csomót vettek belőle.
2021. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Ui.: Egy éve folyamatosan félelemkeltő, negatív propaganda hadjáratot folytat a mainstream média. Ezt a taktikát már a világháborúk idején is alkalmazták. Sőt érzelmi manipulációt is használnak. Megy az uszítás, megosztás.


Aki nem látja, hogy ez a helyzet teljesen másról szól, az nagyon csúnyán rá fog egyszer fázni.

2021. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz baj ha nem oltatok ugye? Mert én nem akarok de mar annyira nyomják hogy elbizonytalanodtam rossz nézni hogy más benn ehet én meg a teraszon vacogok vagy be sem megyek
2021. máj. 8. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
oltass mert augusztusig nem mehet sehova aki nem oltat
2021. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez a te döntésed, mindenki csak saját egészségéért a felelős. Én nem oltatok az biztos.
2021. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
nem mehetsz circusba concertre moziba étterembe csak terasra mehetsz stb.
2021. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

#4

Ha meg oltatsz, akkor jutifalatként mehetsz bárhova. 🙄😒😅

2021. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó de én most az egeszseg miatt kerdezem. Hogyneme baj

Akiskapukat lassanként megkeresem


Étterem jön ajoido mar nem fogok fázni plussz lesz egy mas nevére szóló nálam ha sokan lesznek beprobalkozhatom hátha nem kér személyi


Stran fürdő évi 2x15 jár mivel gerincbeteg vagyok ma kezdtem meg a lapom


Mozi kertmozi


Ha valkinek van más kiskapu ötlete irjakoszi

2021. máj. 8. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
a 37 éves, terhes kolléganőm pont az ilyenek miatt halt bele, mint az első két hülye. Egyetlen igazolt pozitív emberrel találkozott, a fodrászával. Aki úgy szedte össze, hogy kijárt a karanténban lévő betegekhez is, majd á, csak kicsit köhögök, nem komoly, és dolgozott tovább.
2021. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Írni se tudsz, te szerencsétlen, de kiskaput keresni, az megy. Ne oltass, tényleg. Jobb, ha az ilyen hullik el.
2021. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!