Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy nem tudom elkapni a...

Hogy nem tudom elkapni a koronavírust?

Figyelt kérdés

Volt több kollégám is fertőzött, akikkel közvetlen kapcsolatom volt nap mint nap, és nem lettem fertőzött.


A szüleim is voltak Covidosok, amikor még otthon éltem, mind a 10 nap karantént velük töltöttem, utána csináltattam tesztet, negatív.


1 hónapja a barátnőm kapta el a Covidot akivel együtt élek már, viszont szintén negatív tesztet produkáltam.


Gondoltam, biztos tünetmentesen átment rajtam, elmegyek egy antitest tesztre, ami szintén negatív lett :D


Fogalmam sincs, hogy hogy nem kaptam el, lehet immunis vagyok rá, vagy csak szimplán a" 0-ás vérüek" kevesebb eséllyel kapják el konteó igazolódott be? :D



+ Érdemes-e beadatni, látszólag immunisan az oltást a vírus ellen, úgy, hogy igazából a jelenlegi korlátozások nem igazán érdekelnek?


2021. máj. 9. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

A- a vércsoportom, mégsem kaptam el eddig én sem, bár engem már április 22-én beoltottak :) Hidd el rosszabb lesz hogy nem tudsz elmenni étterembe, edzőterembe, moziba, mert nem vagy védett. Arra meg nincs garancia, hogy előbb utóbb nem kapod el, ha nem oltatod be magad.


Én is csináltattam antitest tesztet, nekem is negatív lett.

2021. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Majd jön egy mutáns, amibe meg simán belehalsz.

Most még dönthetsz, hogy beadatod-e. Utána már nem.

2021. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy immunis vagy rá. Pl. elkaptad egy éve, antitestjek mostanra már nem kimutathatóak, de az immunrendszered még emlékszik. Vagy akár egy másik koronavírust is elkaphattál korábban, és keresztimmunitásod van. Vagy tényleg a vércsoport :)

Szerintem nem érdemes beadatnod, ha fiatal és egészséges vagy.

2021. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem nem érdemes beadatnod, ha fiatal és egészséges vagy"


Miért?

A fiatal covid-halottakat olcsóbban temetik majd el??

2021. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Van T-sejtes védettség. Valószínű neked is az van.
2021. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Én meg szeretném elkapni, de én sem tudom sehogy. Jó lenne egy rohadt kártya oltás nélkül.
2021. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!