Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi esélyem van hogy el...

Mennyi esélyem van hogy el kaphattam ?

Figyelt kérdés

3 hónapja voltam együtt egy lánnyal sajnos védekezés nélkül alkoholos hatás alatt.Nem hittem hogy el kaphattam tőle bármit is.

Kb egy hónapja el kezdett sebesedni a szám ami kb egy hét alatt nagyon gyorsan magától el is múlt nagyon gyorsan egy hét alatt aztán semmi bajom nem volt egy ideig.

Most 2 hete megint vissza jöttek a sebek több is alsó és a felső ajkamon illetve az orrom belsejében most nem akar el múlni illetve ki jöttek rajtam vörös foltok és kiütések.Belázasodtam még az nap de az is el múlt illetve nagyon faj a fejem mostanában szinte minen nap

El mentem vele a házi orvoshoz aki nem tudott rá jönni vizsgálatok nélkül hogy mi lehet a bajom így tovább küldött bőrgyógyászhoz a sebek meg s kiütések miatt .

Meg vizsgált a bőrgyógyász akitől Szifilisz gyanú miatt kaptam beutalót vérvételre illetve Szifilisz tesztre ami meg is történt es még várom az eredményt

Mennyi esélyem van a fent említett tünetek mellet hogy a teszt ki mutassa a Szifiliszt ?



#betegség #szifilisz #Bőrpanaszok
2021. máj. 9. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha szifiliszes vagy, akkor azt nagy eséllyel kimutatja a teszt. Örülj neki, mert így jó eséllyel megúszod a hosszú távú következményeket.

2021. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a küldött cikkben le irt tünetek alapján igen nagy esélyem van rá hogy az 😭
2021. máj. 9. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem elkaptad. Mindketten kezeltessétek magatokat!!!
2021. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy HIV-tesztet is csináltass!
2021. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es voltam, természetesen a tüneteid nem HIV-re utalnak, csak ha a lánynak volt egy ilyen komolyabb betegsége, lehetett más is. Jobb utánajárni.
2021. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen csináltatok másra is tesztet ártani nem árthat.
2021. máj. 9. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy év alatt nem mutatta ki a teszt. Igy nem kezeltek. Meg ugyse hogy masnak is atadtam..
2021. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!