Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kínai oltás (Sinopharm) utáni...

Kínai oltás (Sinopharm) utáni tüneteid mikor múltak el?

Figyelt kérdés

18/L

nem szoktam beteg lenni, a családom átesett a víruson én nem.

tegnap reggel oltottak be. délelőtt még minden okés volt, de aztán rossz lett a közérzetem, ez ma is így van, mostmár széthasad a fejem és rettentő kimerült vagyok.


nektek mikor múltak el a tüneteitek? Milyen tüneteitek voltak? mit tettetek a hamarabbi gyógyulásotok érdekében?


(légyszi mellőzzétek a minek oltottad be magad stb. megjegyzéseket, mert nem fogom hasznosnak találni, köszi!!)



2021. máj. 9. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem max. 2-3 napra számíts.
2021. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem másnap kezdődött, belázasodtam és 5 nap után múlt el, akkor engedtek haza a kórházból. A beoltás utáni 2. nap be kellett mennünk, mert 40 fok felett volt a lázam, és nem tudtuk semmivel se levinni.
2021. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Az oltási tünetek normál esetben 2-3 nap alatt elmúlnak. Bár én nem Sinopharmot kaptam, de nekem 3 nap volt, és a 4. napra éreztem azt, hogy teljesen olyan vagyok, mint azelőtt. Párom Sinopharmot kapott, neki 3-4 napig rossz közérzete volt, fáradékonysággal küzdött, kimerültnek érezte magát.

Annyit tehetsz, hogy pihensz, nem erőlteted meg magad, ha suliba jársz még, írasd ki magad még 2-3 napra, ha dolgozol, és van lehetőséged, vegyél ki pár nap szabit vagy menj táppénzre. Ha fáj a fejed, vegyél be rá fájdalomcsillapítót egész nyugodtan. Én egy napig pandás és instant karmás videókat néztem pihenés mellett :D.

2021. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem szó szerint semmi mellékhatása nem volt,korábban nem estem át a víruson.
2021. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
1%

Kérdező!

Az internet korában, hogyhogy nem jutott el hozzád, hogy a fiatalokat csak Pfizerrel oltják??

2021. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
#5: Azzal próbálják, mert el kell sózni. Idősebbek, értelmesebb emberek nem adatják be maguknak. Én is azt kaptam volna, de mondtam hogy nem, kínait vagy oroszt kérek. Meg is kaptam, 2 héttel később. 21/F
2021. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

#6

Így is van.

Értelmes, felvilágosult és kellően tájékozott ember -főleg, ha utazgatni is szeretne a nyugati irányokba- akkor csakis a Pfizert adatja be magának.

Ahogyan én is meg a párom is.

2021. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

nekem 1 napig volt fejfájás és fáradtság

az oltási napon meg olyat aludtam mintha leütöttek volna

2021. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
Ha 18 elmúlt,nem kaphat pfizert.
2021. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki kaphat Pfizert!
2021. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!