Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem fájt az oltás?

Miért nem fájt az oltás?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromból azért fájdalmasabbakra emlékeztem, ezt meg épp hogy észre lehetett venni. Pedig brutál nagy tűt nyomnak tövig be.

2021. máj. 10. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Mond, te milyen oltáson vettél részt? Mert engem a covid oltáson rohadtul nem brutál nagy tűvel szúrtak meg. Jóhogy nem mindjárt lándzsát írsz banyek! :D
2021. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom milyen oltáson voltál, de nem covidon az biztos. Rendszeresen kapok "rendes" oltásokat, ez semmi, hajszálvékony tűvel adják. Ha nem nézek oda éppen észre sem vettem volna.
2021. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Mákod volt. Én sem éreztem, de barátnőmnek olyan szerencsétlenül adták be, hogy vérzett rendesen, és napokig fájt a karja, pedig borogatta. Én direkt nem nézek oda, mert bár járok véradásra is, a hideg ráz a látványtól, hogy a bőröm alá dugnak valamit... Brrrrr... Szerintetek a Múmia című filmben hol csukom be a szemem? :)
2021. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!