Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol vetted a szájmaszkodat?

Hol vetted a szájmaszkodat?

Figyelt kérdés
Valamint tudtok olyan üzletet ajánlani ahol jó szabású, mosható szájmaszkot árulnak?
2021. máj. 10. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiba
2021. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Javarészt magánszemélyektől
2021. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Piacon és kínai boltokban láttam több helyen moshatót.

Nekünk olyan szempontból szerencsénk van, hogy van kolléganő varrónői szakmával. Tavaly még azt hitte, hogy hülyéskedünk vele, de mostanra ő a fő beszerzési forrásunk. Anyagot és gumit veszünk, amikor ideje van, megvarrja, és egymás között boltolunk páran, hogy ne csak egyformák legyenek.

Neki pedig mindenki megegyezés szerint fizet (szóval, amit épp rá tudunk erőszakolni, mert pénzt nem fogad el, édesség, anyagok, gombok, házi levendula szirup stb.).

2021. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magam készítettem. Az alapot az ázsia centerben vettem, majd a három rétegből kettőt kivágtam, így készült.
2021. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A párom kapott a munkahelyi szakszervezettől és nekem adta
2021. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Úgy guberáltam a kukából. Komolyan! Én annak idején a felső okatásban még azt tanultam, hogy van immunrendszerünk. Biztos hazudtak nekünk, és ezért kellenek oltások.


Vagyis.... jaj ilyet nem szabad mondani, hogy hazudtak a felsőoktatásban, vagy hogy egy orvos hazudik! Egyetlen orvos se hazudik!


Ja, de ha egyetlen orvos se hazudik, az hogy lehet...?

Nincsennek azonos állásponton. Vagy az egyik orvos hazudik, és a másiknak van igaza, vagy fordítva...



Látjátok, milyen buta vagyok? Nem értem az egészségügyet...


Itt viszont nagyon sok okos ember van az oldalon, főleg a szószólók! De komolyan!

2021. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár(de a maszk tuti kínai),de a Deichmannba láttam jobb minőségű,pamut,vékonyabb szájmaszkot,a pénztárnál kell keresni,a múltkor 1300ft körül volt.
2021. máj. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves hatos, szerintem időben feküdj le legközelebb. Egyszerű ki honnan veszi kérdésből miért kell ekkora felhajtást csinálni? Főleg mivel nem is vág a témához a kirohanásod.
2021. máj. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
exemtől kaptam tavaly februárban 1x használhatós de még használom
2021. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ingyen kaptam a polgármesteri hivatal egyik volt alkalmazottjától még 2020 márciusában. Mindenkinek csináltak faluban ingyen szájmaszkot, aki kérte.
2021. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!