Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid 19. Mi a véleményetek?...

Kumba kérdése:

Covid 19. Mi a véleményetek? Ki hogy élte át?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan komoly ahogy a tvben adják? Mert mi nagyon nem így éltük meg. Kis fejfájás semmi komoly! Politika lenne csak?

2021. máj. 11. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Komoly
Csak politika
Lehet veszélyes is
Mint egy influenza
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Van, akinél komoly, más meg sem érzi.
2021. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően nem szabad fél vállról venni, mert vannak súlyos esetek, de sokkal jobban fel van fújva, mint amennyire kellene. Hamarosan lecseng elvileg már (idén), aztán még vélhetően itt lesz velünk de kb. mint az influenza, olyasféle lesz. Vagy feledésbe merül, mint a H1N1 volt anno.
2021. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Sokan elfelejtik a hosszú COVID lehetőségét.


"Azon COVID-19-betegek körülbelül 33%-a, akik nem voltak annyira betegek, hogy kórházi kezelésre legyen szükségük, hónapokkal később is panaszkodik olyan tünetekre, mint a kimerültség, a szaglás vagy ízérzés elvesztése és lelassult, ködös agyműködés, tompaság - állapították meg a Washington Egyetem (UW) kutatói."


[link]


"Az enyhe tünetes COVID is károsíthatja a szívet és a vérereket

... még azoknak az egyébként egészséges fiatal felnőtteknek is hosszú távú problémákat okozhat a koronavírus-fertőzés, akik tünetmentesen vészelték át azt"


[link]

2021. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

#3-as már hozzáadhatod az autoimmunt is, ahogy nézem..

[link]


Egyébként van rokon, akinek a szíve kezdett szúrni később..


#2-es ez már bőven túl van a H1N1 szintjén minden tekintetben.

2021. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet veszélyes.

Én enyhe tünetekkel vészeltem át, de van ismerősöm aki kórházba került, olyan is aki nem jött ki onnan...

2021. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát már tényleg nem tudni hogy mit lehet elhinni. De máshol a kórházak folyosóján fekszenek meg megy a nagy balhézás.. Itt nálunk legalább nem ennyire komoly. Lehet jól kezeli a kormány ezt a helyzetet. Habár nem vagyok Fideszes de most alá írom hogy máshol rosszabbak a körülmények.
2021. máj. 11. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel az egésszel, hogy amíg nem történik gond, addig lehet bármit mondani, szerintem senki se tudja megmondani egyértelműen, hogy ő milyen állapotba kerül. Hiába mondják, hogy egészségesek és "jó" az immunrendszerük, vannak dolgok, amik nem így működnek, nem ennyire egyértelműek. Néha a túl jó is rossz és fordítva is..
2021. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem 1 napig volt 38.5°C-os lázam, rázott a hideg, egésznap aludtam. Szóval rajtam könnyen át ment. Mondjuk azóta fáj a bőröm ha hozzá érek.
2021. máj. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kétség nem fér hozzá, veszélyt rejt magában. Mindazonáltal szerintem erősen túl volt/van lihegve. Egy valamirevaló influenza elsírja magát, ha nem tud 30e halottat összekalapálni.
2021. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mama, I killed a man...


I walk past him, now he's dead...

2021. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!