Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van ennyi oltásellenes...

Miért van ennyi oltásellenes ember?

Figyelt kérdés

Mitől félnek annyira? Tudományos kutatások bizonyítják hogy a vakcinák hatékonyak:

[link]


[link]



2021. máj. 13. 03:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Mondok egy példát. Ha pont covidos vagy és beoltanak, meghalsz. Tesztelnek nálunk az oltás előtt?
2021. máj. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teszteltesd le magad előtte, problem solved.
2021. máj. 13. 04:47
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Berögzült az emberekbe, hogy minden irányból propaganda és hazugság bombázza őket, és bizalmatlannak kell lenni mindennel szemben :D De ezt gondolni, talán pont annyira hülyeség, mint nem ezt gondolni :D
2021. máj. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Egy kalap alá veszel mindenkit, akik ódzkodnak az oltástól.

Azok is oltásellenesek, akik csak EGY BIZONYOS VAKCINÁVAL nem hajlandóak beoltatni magukat?

.

"Teszteltesd le magad előtte, problem solved."

Fizeted? - mert nem mindenki engedheti meg magának az ő és családja teszteltetésének kifizetését. A gyorsteszt pedig eléggé megbízhatatlan.

2021. máj. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Egyfelől sajnos elterjed az a túlzottan liberális szrság világszerte, hogy mindenkinek tisztelni kell a véleményét, és mindenki véleménye azonos értékű. Ez egy nagy baromság nyilván, mert a hülye, tanulatlan ember véleménye általában nem felel meg a valóságnak, a tájékozott, művelt ember véleménye meg tipikusan igen.


Másfelől meg rengeteg érdekcsoport manipulálja a saját érdekében álhírekkel az embereket, amikről a tanulatlan ember nem képes eldönteni, hogy igaz-e, mert nem rendelkezik az ahhoz szükséges alapvető tudományos ismeretekkel, hanem amit hangosabban meg többen mondanak, meg érdekesebb, meg neki jobban tetszik, meg több emóciót gerjeszt benne, azt fogja és elhiszi. És nem csak elhiszi, hanem aztán ő maga is terjeszteni kezdi az ostoba hiedelmét.


A harmadik ok, hogy sajnos a kétezres évek óta bevezették az Internetet a műveletlen buta emberek háztartásába is. Emlékszem, azelőtt kb a mérnökök, műszaki szakemberek használták, és sok nagyságrenddel kevesebb baromság volt rajta. Az internet hátránya a tévével szemben, hogy ott a paraszt nem csak fogyasztó, hanem tartalmat generálni is képes. Meg tudja osztani rajta a primkó sötét gondolatait. Na ez tett be végleg a világ globális elhülyülésének.


Negyedik: a Facebook, mint a hülye emberek terepe, ami ráadásul abból él, hogy reklámfelületet ad el gátlástalanul mindenkinek, a kóklereknek és álhírgyártóknak főleg. Az áltudományos hülyeségekre nyitott barom embereket pedig a Facebook képes kifejezetten megcélozni, targetálni, és célzottan még több hülyeséggel talibe bombázni, amitől azoknak még jobban leépül egy egyébként is csökött értelme; plusz összeköti ezeket a hasonszőrűekkel, ilyen módon visszhangkamrákat hoz létre, ahol egymást erősítik a hülyeségben, egymást hülyítik el még jobban.


Nyilván ezeket a faktorokon felül is a végtelenségig lehet elemezni (és elemzik is sokan) a hülye emberek álhírekhez való viszonyát, ennek a kérdéskörnek messzemenő társadalmi és kognitív pszichológiai vonatkozásai vannak.

2021. máj. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

A tb-t fizetem...

Kérdező, ilyen alapon a vírustól fosók maradjanak örökre otthon. Problem solved.

2021. máj. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán sokan olvasták Dean Koontz: Jane Hawk sorozatát.
2021. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Az emberek nem bíznak ebben a kormányban (nem véletlenül), így nyilván szkeptikusok azzal szemben, amit a kormány rájuk akar tukmálni. Én beoltattam magam, mert szeretnék karantén nélkül utazgatni, de akinek nincsenek ilyen vágyai vagy lehetőségei, az megértem, ha nem szeretné. Az oltottak már úgyis védettek, aki nem, azért meg nem kár, ha elkapja, ő maga vállalja a kockázatot.


Az ilyen “tudományos kutatások bizonyítják” viszont sok embernek nem elég, nekem sem, bármilyen kutatást el lehet csalni. Én inkább a saját tapasztalataimra támaszkodtam, azokból indultam ki, akiket már korábban beoltottak.

2021. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen a problema a kovetkezo:


Amit ez a kormany mond, nagyon sokan nem hiszik el.

Jogosan.


A vakcinakrol, oltasrol, betegsegrol nem a kormanynak kene tajekoztatnia, hanem szakembereknek.


A fidesz szakemberei: Szlavik dr aki anno azt mondta, hogy ez nem lesz jarvany, es Merkely prof aki kardiologus.



A masik baj a tudatlansag, ami a magyar oktatas totalis csodjerol szol.

30 eves, egyetemet vegzett ismerosom mondta azt, hogy o nem oltatja be magat, hazamegy ecetes vizzel lemos mindent, az megoli ezt a bakteriumot.



Hat vegulis... Most az h ez nem bakterium, hanem virus, mar nem is meltattam szora se:)

2021. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 nem a magyar oktatás a hibás azért, mert a haverod nem figyelt oda órán :D
2021. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!