Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy utazó ember és egyben...

Nagy utazó ember és egyben oltásellenes - melyik oldala lesz erősebb?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, egybites hülye proli, és fennhangon hangoztatja hogy őt aztán be nem oltják, kamu az egész, nincs járvány stb.

Ugyanakkor egy évben többx megy külföldre, alap neki a nyáron ide, télen oda, tavasszal amoda utazgatás. Síelés, tengerpart stb.

De ez oltás nélkül nehezen fog menni a jövőben. Lehet be se léphet majd adott országba oltás nélkül, nem mehet szállodába lehet repülőre se ülhet majd.


Na melyik oldala lesz erősebb? Az „engem aztán be nem oltanak“ oldal vagy az utazgatás?


2021. ápr. 29. 16:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg az utazgatás.
2021. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Hát ja. De azért fújja majd hogy "engem aztán nem óóótanak" közben meg rég be lesz oltva
2021. ápr. 29. 16:43
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
Arról nem fog így ódákat zengeni :)
2021. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Én azért (majd ) meg fogom kérdezni amikor hazajön X külföldi útról hogy NA MIVEL VAGY BEOLTVA???

Jó hangosan hadd hallja mindenki.

és ha azt mondja hogy nem oltották be , megkérdem majd és akkor repülő külföld szálloda stb hogy jött össze?


Kiváló égetés lesz. Már előre örülök.

2021. ápr. 29. 16:47
 5/41 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is van hasonló, mondjuk ennyire nem primitív, de már érzi, hogy választania kell. Egyelőre azt mondja, inkább nem megy sehova, de ez még szerintem változni fog.
2021. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
71%
Sokan a korlátozások feloldása miatt oltatnak. Persze nem kényszer.
2021. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
65%
Sehol nincs még oltáshoz kötve a beutazás nem is valószínű hogy lesz. Meg ezt a bolondéria tart még max egy évig aztán mindenki rájön hogy kár egy megfázásra ennyire rágörcsölni. Meg nem fog a turisztikai ágazat csődbemenni hogy kiszolgálja az oltás-hívőket.
2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

"Sehol nincs még oltáshoz kötve a beutazás nem is valószínű hogy lesz"


Soroljam azon országokat ahol MÁRIS oltáshoz van kötve?

Soroljam?

2021. ápr. 29. 17:09
 9/41 A kérdező kommentje:

"Meg nem fog a turisztikai ágazat csődbemenni hogy kiszolgálja az oltás-hívőket."


Ott a bibi a primitív gondolatmenetedben hogy a vakcina-biznisz jobb biznisz mint a vendéglátás. Na melyik húzza majd a rövidebbet? Hát aki az elmúlt 1 évben is a rövidebbet húzta.

2021. ápr. 29. 17:10
 10/41 A kérdező kommentje:

". Meg nem fog a turisztikai ágazat csődbemenni "

nagyrészt MÁRIS csődben van....

2021. ápr. 29. 17:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!