Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek a pfizer jó...

Szerintetek a pfizer jó választás?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy minden szervezet más, de picit aggódok miatta, de talán azt találom a legjobb oltásnak. A párom nem szeretné beoltatni magát, de már láttam nagyon súlyos, és fiatal covid-beteget, és ezen én nem szeretnék átesni, de nem tudom, hogy mi lenne a jó. Később babát is szeretnék, ez szerintetek valahogyan befolyásolhatja?

Szedtem fogamzásgátlót kb. 1 hónapja hagytam abba, de szerintem az nagyobb kárt tudott volna bennem tenni mint az oltás. Ti erről mit gondoltok?


2021. máj. 13. 17:35
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
83%
Nyugodtan oltasd be magad. Minden oltás jobb, mint a vírus maga. Egyébként a főoldalon a keresőbe beírod hogy Pfizer, nyomsz egy keresést és ezer kérdést + választ olvashatsz a Pfizer oltásról. :)
2021. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Beszélj a háziorvosoddal.

Jelenlegi tudásunk szerint legkevésbé a pfizernek lehet mellékhatása. Ezért is oltják vele a 16-18 éveseket. 3-as fázisú teszt eredménye erre a korosztályra is megvan.

2021. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

#2 “ Jelenlegi tudásunk szerint legkevésbé a pfizernek lehet mellékhatása. ”


Hát ebben hatalmasat tévedsz. Amúgy tökmindegy, melyikkel oltod be magad.

2021. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Valahol van egy visszajelzéseken alapuló nem hivatalos táblázat.

Mivel pfizer vakcinából eddig viszonylag keveset kaptunk, valószínűleg nem reálisak az adatai.

2021. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kozel 1,5 millio magyar Pfizerrel van oltva.


Laikuskent en csak azert ajanlanam, mert:


1.ezt a vakcinat teszteltek a legtovabb es aegszelesebb korben.

2.nyugati,igy ha csaknazert oltatsz, hogy elhesd az eleted, akkor tuti jo lesz.

3. 95% koruli a hatekonysaga.

2021. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!