Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID oltás után mennyivel...

COVID oltás után mennyivel sportoltatok?

Figyelt kérdés
Két nappal később sportolhatok intenzíven ha nem vagyok lázas?

2021. máj. 13. 19:33
 1/10 Metionin ***** válasza:
78%
Reggel oltottak, délután mentem 2 órás balett edzésre. Úgy voltam vele, hogy ha nem leszek lázas, nem hagyom ki.
2021. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
az aznapot meg a másnapot hagyd ki. utána lehet már.
2021. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ízületi fájdalmak miatt másnap nem ment, illetve utána még volt egy kis vállfájdalom a tűtől.

A vállfájdalom gyakori, de ha nem erőlteted meg edzés közben, akkor semmiben nem akadályoz, nem vészes.

2021. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Futásra gondolok egészen pontosan. Mit értesz ízületi fájdalmak alatt? az oltástól volt? hol érezted és mennyi ideig?
2021. máj. 13. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 napot mondanak tartsd be abból nem lehet baj.
2021. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Sino-t kaptam (ennél az oltásnál amúgy viszonylag ritka az érezhető oltási reakció), egész testem fájt, tehát futni aznap még biztosan nem tudtam volna.

Előre nem tudni, milyen reakciód lesz rá, lehet, hogy semmi vészes. Ha Astrát kapsz, ott mondjuk számolj hevesebb tünetekkel, több ismerősöm kapta meg, és szinte mind elég vacakul volt másnap, de harmadnapra nekik sem volt bajuk.

2021. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! Pfizert kaptam, remélem nem lesz semmi különös reakció, hétvégén mindenképpen szeretnék futni.
2021. máj. 13. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
szombaton már mehetsz , bár esni fog
2021. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is csütörtökön kaptam néhány hete, szombaton voltam futni utána. Még fáradékonyabbnak éreztem magam, hamarabb abba kellett hagynom. Bár én AZ-t kaptam, Pfizer elvileg kevésbé kellemetlen.
2021. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ma Pfizert kaptam, első pár órában még semmi bajom sem volt, aztán most meg már nagyon fáj a bal karom, ha mozgatom, ezért így nem nagyon tudnék edzeni, ha akarnék se. Ha nincs fájdalmad és nem vagy rosszul, akkor nyugodtan sportolhatsz.
2021. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!