Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Regisztráltam oltásra, mért...

Regisztráltam oltásra, mért nem küldtek semmi infót?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Milyen infót szeretnél? Az időpontfoglalóban Astra, Szputnyik és Sinopharm vakcinákra tudsz időpontot kérni, a többi vakcinákkal később lesz időpontfoglalás, vagy majd keresnek (oltópontról vagy a háziorvosod). Más teendőd egyelőre nincs.
2021. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam, regisztráltam, semmi időpontfoglalás se semmit nem küldtek.
2021. máj. 14. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 nap az átfutási idő, nem tudsz azonnal időpontot foglalni.
2021. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krwkco ***** válasza:
100%

Oltópontról nem küldenek semmit. Oda időpontot kell foglalni.

A háziorvos akkor hív majd, ha embereket kell toboroznia egy előrelátható adag vakcinára. És úgy gondolja, hogy az elérhetőek közül Te is sorra kerültél.

A családban 2-ből 1-szer küldtek egy SMS-t az időpontfoglaló honlap címével. Szóval ez 50%, vagy kapsz vagy nem.

Le tudod ellenőrizni a regisztrációt [link] és ha IGEN-t válaszol, akkor néhány nap mulva menni fog a foglalás a 3 vakcinára. [link]

2021. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Kollégámat múlt héten még keresték telefonon oltópontról, ezért írtam a válaszomba... de ha azóta változott, akkor elnézést a téves infóért!

2021. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krwkco ***** válasza:

#5

Én így tudom. Mert, ugye egy oltópont nem ismerheti, hogy kit kellene felhívnia. Oda az egész országból jelentkezhet bárki.

Nem lehet, hogy a kollégádat a második oltás miatt keresték, hogy pontosítsák az idópontot?

2021. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Nem, első oltásra hívták, de abba a kórházba jár rendszeresen kezelésre, lehet hogy ez számított.

2021. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krwkco ***** válasza:
100%

#7

Lehet, hogy maradt felhasználatlan oltásuk és azt hívták be hirtelen, akit ismertek?

2021. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kórházba dolgozom, ilyenkor amúgy nekem nem járna egyből vagy valami? 2. hóba kezdtem azért nem kaptam meg a kvázi kötelező hullámban.
2021. máj. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!