Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most hogy van az, hogy állítól...

Most hogy van az, hogy állítólag rengeteg a vakcina csak nincs elég oltásra regisztrált ember, közben meg hetekkel ezelőtt regisztráltam és azóta is xarnak rám?

Figyelt kérdés
Már a csapból is ez folyik, hogy oltóanyag van bőségesen, csak lassan nincs kit oltani vele, már annyira unom ezt a szöveget. Baxnak felhívni, még azt se kérdezte meg senki, hogy a kínai oltást kérem-e. Akkor mit panaszkodik állandóan a kormány, hogy nincs elég jelentkező? Már baromira idegesítő.
2021. ápr. 30. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Gyakori helyett mondjuk a háziorvosodnál megoldást találnál. Lehet, hogy már hétfőn ...
2021. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Én még januárban regisztráltam, engem se hívtak még fel. Aztán elkaptam, így nem is kaphattam volna oltást. Szerdán bejelentették, hogy most már nem kell kivárni a három hónapot, egyeztettem a kezelőorvos oknál másnap, és foglaltam is időpontot az AstraZenecára.

Kínai meg Astra miatt már nem is fognak felhívni pont emiatt senkit, mivel ahhoz simán hozzá lehet jutni. Aki mást akar, még jobban jár, ha jelzi a háziorvosánál. Most ök is örülnek, hogy kicsit lélegzetvételhez jutnak. Egyébként most már több rendelőben is bevezették, miután mindenkit felhívva se tudtak elég embert összekaparni, mivel mindenki Pfizert akar, hogy jelentkezni kell az oltásra.

2021. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ő annyira foglalkozik a kormány ostobaságaival, meg a nagy propagandával, de azért köszi a tippet.
2021. ápr. 30. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Astra-ra és Sinopharmra simán lehet online időpontot foglalni: [link]

A jövő héten megkaphatod az oltást.

2021. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A propagandával nem foglalkozik, de ő küldhet oltópontra embereket. Nem mindig, és megvan adva az is, maximum mennyit. Bár most Pfizer pár hétig nem lesz. Moderna alapból kevés van. A többihez viszonylag hamar hozzá lehet jutni, Sinopharmhoz meg AstraZenecához a legkönnyebben.
2021. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A jövő héten jön 400.000 Sinopharm. Most az a kutyának sem kell. Ha jövő héten elmész a háziorvoshoz, 99% hogy kaphatsz egy Sinopharmot, ha szeretnél.
2021. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindegy neked, mit kapsz, akkor akár hétfőn is beoltathatod magadat valamelyik oltóponton.
2021. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én elsősorban Sputnyikot szeretnék, vagy esetleg Pfizert. Az is olyan bosszantó, hogy mondogatja a M. Cecília is, hogy ne válogassunk a vakcinák között, de akkor ne dobnának piacra kapásból ötöt. Lenne egy fajta, akkor legalább nem lenne kérdés.

De ha jól értelmezem a válaszaitokat, arról van inkább szó, hogy túl sok olyan vakcinát rendeltek ide, ami senkinek sem kell, igaz? Erről még nem mi tehetünk. Legalább ne úgy próbálnák meg előadni, hogy nincs elég regisztrált.

2021. ápr. 30. 22:56
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Jól értelmezted igen.:(
2021. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérdező, ezek mindig hazudnak.

Úgy van, ahogy írták. A kínai meg az Astra nem kell a kutyának se, ezért "logikusan" abból lehet választani. A doki sem kap mást, ezért nem nagyon hívogatnak senkit, hiszen bármikor bárhova mehetsz erre a 2-re.

A többit jól elzárják és csak akkor nyomatják, ha kell valami kerek értékhez, akkor viszont olyan eszetlenül, mint tegnap.

2021. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!