Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akit zavar a gyorsan letesztel...

Akit zavar a gyorsan letesztelt oltás, az szerint 2023-ig nézegetnünk kéne a vakcinát miközben tombol a járvány?

Figyelt kérdés
Vagy mi az elképzelés? Haljanak meg addig tömegek covidban, és éljünk bezárva, mert csak 99,99% az esély hogy 3 év múlva se lesz mellékhatása? Felfoghatatlan mire gondolnak a károgók.

2021. máj. 13. 22:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Én sem tolerálom szívem szerint az oltásellenes oldalt annyira, de miért kell ilyen provokatív, garantáltan veszekedésbe torkolló módon rákérdezni erre? Szerintem egy csomó értelmes embert is egy kalap alá veszel a konteós szektatagokkal ezzel a gyalázó stílussal.
2021. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
41%

Felfoghatatlan , hogy vannak emberek akik gondolkodás nélkül képesek végrehajtani, megtenni valamit, bármit!

Ráadásul a tettük - cselekedetük elkövetésének megismétlésére, igyekeznek másokat is károgva rábeszélni.

2021. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, beolttattad magadat? Igen? Akkor védve vagy? Igen? Kártyácskádat megkaptad? Mi a probléma? Mehetsz a teraszkádra.
2021. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk az ivermectint nem akkor kéne elkezdeni nézegetni, mikor már ennyien meghaltak.

A favipiravir, amit ingyen osztogattak, kb. semmit nem ért.

Az oltásról csak a következő télen fog kiderülni, ér-e valamit.

De pont ezért nem télen és tavasszal kéne oltani, hanem ősszel, hogy legyen még antitest, mire jön a járványidőszak.

Egyébként is idén őszre jött volna össze annyi vakcina, hogy egy nyájimmunitást be lehessen próbálni vele.

2021. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként engem is érdekelne az, ami a kérdezőt is...
2021. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az is tetszik, amikor közlik, hogy JÁRVÁNY ELŐTT szokás oltani.
2021. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

1: Nem volt célom provokalni, egyszerűen értetlenül állok ezen puffogtatások előtt, és nem igazán hallottam még magyarázatot. Kicsit olyan mint amikor valamire csipőből azt mondják hogy s.zar, de nem hoznak helyette jobb alternatívát.

Én megkaptam az oltást, és tojok arra ha valaki nem, de már kikészít a közösségi médiában az állandó károgást, "semmi nem tetszik mindenrossz" hozzáállást hallgatni.. Mintha lenne más választás, lehetett volna tovább tesztelni még évekig... Nekem is a másik kedvenc a járvány előtt kellett volna oltani...

2021. máj. 13. 23:50
 8/43 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy csomó értelmes embert is egy kalap alá veszel a konteós szektatagokkal ezzel a gyalázó stílussal."


Nem, csak azokra vonatkozott akik tényleg naphossz ezeket az "érveket" hajtják. Egy idő után besokall az ember, ezeknek az emberek fogalmuk sincs arról, hogy márciusban mi volt a korházakban, el se tudják képzelni azt a munkát amit az eü-söknek nyújtaniuk kell(ett).. És ahelyett hogy örülnének hogy a tudomány lassan fényesre nyalja a hátsójukat, megy az állandó károgás.

Ennyi volt, és kérek mindenkit hogy ne veszekedjenek, az a másik dolog amit már nagyon unok. Ez egy szimpla kérdés, mindenki leírhatja kúltúráltan azt a választ ahogy látja.

2021. máj. 13. 23:54
 9/43 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés sem volt túl kulturált. Milyen válaszokra vársz?

Hidd el, ez a hozzáállás is puffogtatásnak sejlik fel a másik nézőpontból. Miért nem lehet megelégedni vele, hogy te megkaptad az oltást és átmennél a nyolcadikos biológia tananyagból, amit ez a diskurzus laikus szinten megkövetel?

A neten Kádár János baráti köre című Facebook csoport is van, meg a Radics Peti által bemutatott emberfajta, min lepődsz meg, de őszintén? Hogy majd pont egy ilyen dologban jutnak konszenzusra, mikor a hazai politikában sincs egyetértés erről, a virulógusok pedig mossák kezeiket? Nem értem sem az értetlenséged, pláne nem azt, hogy milyen választ szeretnél?

2021. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Választ, hogy hogyan kéne akkor jobban csinálni. Hogyan kellett volna 1 év alatt 3-4 évet előre letesztelni?
2021. máj. 14. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!