Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Moderna oltástól miért...

A Moderna oltástól miért rohad le az ember fél karja?

Figyelt kérdés
Számomra ez nagyon furcsa.

2021. máj. 14. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lerohad?😂
2021. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, az már nagy baj. Szerintem menj el a háziorvosodhoz, talán még megtudja menteni a karod, és nem kell amputálni😊
2021. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem rohadt le. Két napig éreztem izomlázszerűséget egy 5 cm-es körben, utána semmi.
2021. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én pfizert kaptam, ami hasonló, de nem rohadt le a fél karom. Az oltás helye viszont 2-3 napig fájt. Ezenkívül nem volt semmi oltási tünetem.
2021. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet elkaptad a leprát.
2021. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerda reggel kaptam az első Modernát, szerda késő estére megfájdult a kezem, abszolút nem vészesen, olyan érzésem volt az oltás helyén mintha beütöttem volna, tudtam mozgatni, használni, de rajta aludni azért nem ment volna. Csütörtök estére már jelentősen jobb lett, péntek reggelre teljesen el is múlt. Persze nem mindenkinek egyforma az oltási reakciója, de nem vagy te egy kicsit kényes kérdező?😂
2021. máj. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én csütörtök délután kaptam az oltást és azóta is nagyon faj a bal karom. Már ráhúzódott a bal mellkasomra is, néha pedig az ujjaimra is
2021. máj. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lerohad???? Mit ertesz ezalatt??? Nekem minden oltas utan faj a karom kb. 1-2 napig. Az influenza oltas utan is. Ennyi. De ez nem függ össze sem az mrna (Pfizer, Moderna) oltassal.
2021. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 napja kaptam a másodikat is, most néztem, a karom még a helyén van 🙃
2021. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!