Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik nem oltatják be magukat,...

Akik nem oltatják be magukat, nem félnek a két-háromhetes erős betegségtől, fulladástól és a többhónapos poszt-COVID-tól?

Figyelt kérdés

Világosan leírták az orvosok, kutatók, hogy az emberek túlnyomó részénél poszt-COVID alakul ki. A poszt-COVID nem csupán kellemetlenség, hanem olyan idegrendszeri szövődmények lesznek, amitől az ember alig tud dolgozni, vagy épp szívizomgyulladás alakul ki. Világosan leírták az orvosok, hogy semmit se tudnak arról, hogy mitől függ a poszt-COVID kialakulása (túlzott immunreakció miatti gyulladás, de hogy ez kiknél fordul elő, arról senkinek nincs sejtése).

Ezen kívül maga a betegség se piskóta, amit az ismerőseimnél tapasztalok, az igen durva!

Most nézegettem a koronavirus.gov.hu-t, elég sok 40 év körüli elhunyt van, akinek vagy nem volt alapbetegsége vagy totál irreleváns (pszichiátriai betegség, reflux, demencia (igen, volt 38 éves demenciás, én is meglepődtem)).


Én eléggé félek a betegségtől, kettő hét múlva kapom a második adat Sinopharm-ot. Remélem, tényleg kialakul a védettség, de erre még egy hónapot kell várnom (addigra be kell járnom az irodába is bizonyos munkák miatt).

Szeretném azt hinni, hogy rajtam is múlik, meg tudom védeni magamat, de az orvosok szerint nem így van. :D

Szedem a D-vitamint, az elvileg segít szabályozni az immunrendszert, így véd valamennyire a túlzott immunválasz ellen. Eszem zöldségeket, gyümölcsöket, iszom vizet, teát, sportolok.


2021. máj. 16. 13:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

És ha kísérleti, akkor mi van? Akkor is ezerszer kisebb a gond esélye, mint a vírusnál.


Az egész VILÁGON lefizették a szakemberek döntő többségét?

2021. máj. 16. 14:01
 12/29 A kérdező kommentje:

Idézek a saját, máshova írt válaszomból:



[link]



"Tanulmányi adatok szerint az emberek mindössze 65% tér vissza korábbi egészségi szintjére a fertőzést követő 1 hónapon belül."



[link]



"de emellett ahhoz is hozzájárulhat, hogy a szervezet túlzott immunválaszt produkáljon, ami fokozza a gyulladást szerte a testben. Emiatt az egyik leggyakoribb szövődménye a szívizomgyulladás. Főképp a mérsékelt tünetek elmúlta után, még a felépülés során is óvatosnak kell lenni, fokozatosan kell visszatérni a korábbi mindennapi aktivitáshoz. Mellkasi fájdalom, ingadozó vérnyomás vagy sportoláshoz való visszatéréshez javasolt COVID utáni kardiológiai kivizsgáláson részt venni."

2021. máj. 16. 14:03
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

Hogyhogy eddig nem lettem beteg, és a környezetem se? Vagy csak nem tudunk róla?

Pedig állítólag pestis veszélyű ez a vírus. 🙄😒

Be se vagyunk oltva és nem is fogunk.

2021. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Mivel eddig az ország kevesebb, mint 10%-a esett át a betegségen, ezért matematikailag is kevesebb, mint 10% az esély arra, hogy Marika néni a sarokról átesett.
2021. máj. 16. 14:16
 15/29 anonim ***** válasza:
67%

#14

Arról hogy tudsz statisztikát adni, hogy valakin tünetmentesen átment? Hisz ezt mondták, hogy a lakosság agy része tünetmentesen át fog rajta esni. Vagy valaki tüsszentet egyet-kettőt, és ezzel el is intézte ezt a betegséget?

Nem mindenki fordul orvoshoz. Egy egyszerű torokfájással nem hiszem, hogy mindenki rohanna az orvoshoz.


Logikád és életszerűséged az nulla.

2021. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Jav. lakosság nagy része...
2021. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

(a bejutó vírusrészecskék száma nagyban befolyásolja a dolgokat, vigyázat, maszkhasználatot támogató cikk)


[link]

2021. máj. 16. 14:29
 18/29 anonim ***** válasza:
78%

Tessék:



[link]

2021. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
#18 vagyok, az előbbi táblázat covid védőoltások után jelentett eseteket mutatja, az adatok forrása az amerikai Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS). Csak ezekről az adatokról kuss van a médiában.
2021. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%

"És ha kísérleti, akkor mi van?"


LOL ok. :D

2021. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!