Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltakozók! Ha lesz 3. adag...

Oltakozók! Ha lesz 3. adag vakcina, azt is beadatjátok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Én a másodikat sem.
2021. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Tudom, nem kellene hinnem az orvosoknak, se a biológiatanáromnak....
2021. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne? Kullancs-encephalitis oltásból se mondtam azt, hogy juj ez a harmadik, ez már nem kell. Azt például 5 évente kell ismételni, mert nem tart örökké a hatása. De ott van az influenzaoltás, amit évente kell. Vagy valamelyik hepatitis, talán az A, ami meg csak fél évig érvényes, ha valakinek szüksége van rá.
2021. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Igen persze, hiszen birka vagyok, és amit mondanak, már csinálom is, gondolkodás nélkül!


/Nem/

2021. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Be, ha már úgyis be vagyok csipelve, mi baj lehet nem?
2021. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyire lesz indokolt. Egyenlőre közel egy év után is kellő védettséges adnak a vakcinák.
2021. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem egészen értem mit görcsölnek ezzel? Nyilvánvaló, hogy minden újabb vakcina egy kicsivel emeli a védettséget, de nem biztos, hogy annyival, hogy megérje ezért már törzsvendégként az oltópontra járni.

Adjanak meg egy jó elfogadható hatékonysági értéket minden vakcinára érvényesen (pl 80%), vizsgálják időszakosan 1000 emberen, hogy hogyan állunk X, X+1, X+2 stb hónap után, aztán aszerint és akkor adjanak 3.-at, ha már ez alá esik.

2021. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 scamdemic ***** válasza:
69%
Én védett vagyok a kamuvírus ellen oltás nélkül is, de aki ebben hisz, az oltassa csak magát akár évente újra és újra.
2021. máj. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, örülök neki, hogy te oltás nélkül is védett vagy (bár nem tudom, mire alapozod a hozzászólásodat, na mindegy).

Ha kell 3. oltás is, akkor azt is felveszem. Erről majd gyanítom, hogy tájékoztatni fognak időben.

2021. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Vegyétek fel a 20-kat is. Nem veszitek észre hogy minden egy oltás után a kormany rengetek pénzt kap. Csak azért kellennek oltások.
2021. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!