Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel kezeljem a herpeszemet?...

Mivel kezeljem a herpeszemet? Már sokszor volt, de egyik se nézett ki úgy, mint a mostaniak. Mert 2 van.

Figyelt kérdés
Elsőnek csak ki volt száradva a szám pár napig,aztán megjelent egy a felső ajkamon,másnapra pedig még egy,a másik oldalon.Vagy 3 napja kezelem Zoviraxal.Tele vannak kis hólyagokkal,amik begennyesednek,és ahogy kenem rá a krémet mindig lejön a gennyes réteg.Már vagy 5 napja megy ez így.(Y)Nem akar begyógyulni.Mit csinálhatok rosszul?Eddig mindig így kezeltem és 3-4 napon belül el is múltak.Vagy lehet nem herpeszek?Nézessem meg egy bőrgyógyásszal?
2010. aug. 23. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A herpeszt én mindig kiszúrom, így 3-4 nap alatt teljesen elmúlik.
2010. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen,csak az a para,h itt már nincs mit kinyomni...

Meg nekem az orvos azt mondta,hogy ki ne merjem őket nyomni,mert max csak rontok vele.Most vettem rá herpesztapaszt,majd meglátjuk mire képes...:D

2010. aug. 24. 14:17
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt már hasonló mint Neked. Egyszerre kettő, nem igazán akart elmúlni rövid időn belül. A tapasztalataim szerint most jön az a fázis, amikor elkezd leválni ez a gennyes réteg. Szal már nincsen sok hátra, nemsokára már nem lesz ott :)
2010. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juhéé:)
2010. aug. 24. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!