Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid után magas vérnyomás?

Covid után magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
Meddig tart? 21 vagyok

2021. máj. 17. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondozottamnak több mint 1 hónap után még mindig össze vissza ingadozik a vérnyomása.Másik gondozottam pedig gyenge azóta és a szíve szokott rendetlenkedni.Hogy meddig tart ki tudja megmondani,szerintem senki.
2021. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomásommal nincs gond, de ízeket-illatokat még mindig össze vissza érzek, pedig már fél éve. Lehet neked is el fog tartani. Ha magas próbálj meg fokhagymát enni, ha alacsony, akkor nagy pohár sósvizet igyál.
2021. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos eltart egy ideig, mivel az ACE2 receptorokon keresztül támad, aminek a vérnyomás szabályzásában is szerepe van
2021. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg vérzés zavar van😪 ami eddig,soha de soha nem volt

3 napig megvan,majd elmúlik,újra megjön...és ez igy megy az 1.oltás óta...2.oltást fel sem vettem,de ahogy olvasgatok a neten,nem csak én panaszkodom

Kedden vérvétel,szerdán doki

Háát kiváncsi leszek

2021. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhh, négyes hozzászóló ez nem hangzik túl jól :(, már 1 hónapja így megy?
2021. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,igy megy,egy hónapja,kétségbe vagyok esve,a mai eset meg csak rátesz egy lapáttal

Ezt nem gondoltam volna,hogy pont én velem történik meg,de abban bizok,hogy másnak nem lesz ilyen problémája

Nem voltam oltás ellenes,sőt,történt sajnos haláleset is,de egyre jobban biztos vagyok abban,hogy nincs ez az oltás jól kifejlesztve


Ma reggelre ugy nézek ki,mint egy tini...31 éves vagyok...olyan pattanásos az arcom,kb 25 apró pöttyeim vannak...mindnek fehér a teteje,a homlokom,az állam,az arcom két oldalán,az orrom

Kozmetikus vagyok,még ilyet soha életemben nem láttam


Alig várom,hogy orvoshoz menjek,de ilyen fejjel?!

Hát nagyon de nagyon szomorú vagyok

Remélem lesz még kistesója a kislányomnak

Nagyon felborult a hormonháztartásom...😪😥😓

2021. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]



Utolsó vagyok

Nőgyógyászom,miútán elmondtam a bajaimat,ezt küldte át tegnap este 😥

2021. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!