Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid-19 vakcináltak, megcsiná...

Covid-19 vakcináltak, megcsináltátok már a mágnes challenget?

Figyelt kérdés
Leginkább Pfizeresek és Modernások érdekelnének. Egy hűtőmágnes is megteszi. Szeretném tudni nem csak kamu e az egész. Ami gyanús nekem, hogy mindenki ugyanarra a karjára teszi és a másikon mutatja, hogy oda nem tapad a mágnes. Nem más más karba kapjátok az oltást, az elsőt az egyikbe majd a második dózist a másikba?
2021. máj. 18. 19:02
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
8. Linkeltem egy videót ami összeszed párat. Ez egy második rész: [link] Valaki észlelte, hogy ahová beadták neki az oltást feltapad a mágnes. Ebből lett hirtelen egy trend, hogy az oltottak megnézik náluk is fennáll e és videóra veszik és röhögnek ezen, viccelődnek végül is. Én csak azért kételkedtem mert egy karra teszik. Nem tudtam, hogy ilyen egymás utáni oltásokat ugyanabba a karba is szokás adni, azt hittem protokoll, hogy másikba kapják nem tudom miért.
2021. máj. 18. 20:02
 12/31 anonim ***** válasza:
28%
Műszálas törülközővel dörzsöld át, és máris tapadni fog, nem csak a mágnes, hanem a sima műanyag is. Egyszerű fizika. Oltatlanoknál szintén.
2021. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
12. Kipróbálom!
2021. máj. 18. 21:25
 14/31 anonim ***** válasza:
62%
Modernát kaptam, egyelőre nem jeleznek rám a fémdetektorok. 😂😂😂😂😂😂 Mennyi f@szságot lehet még kitalálni? :D
2021. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted ha egy akkora chipet beadnanak ami atmegy egy tun az megtartana egy magnest? 😅 foleg ugy h egy chipben alig van magnesezgeto osszetevo? Baromsag...
2021. máj. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a mikrochipeket odavonzza a mágnes, utána már csak azt a bőrdarabot kell kivágni késsel, ahová összegyűltek.
2021. máj. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
15. Igen ez érdekes, mondjuk, mondjuk hogy tényleg megáll a mágnes de akkor mitől? Egy icikepicike microchip nem lenne erre képes. Ha nagyobb dolog lenne azt meg csak észrevenné egy oltott mikor beleoperálják. :D Érdekes.
2021. máj. 19. 07:13
 18/31 anonim ***** válasza:
70%

#17: A 12-esben már megírtam.


Mikrochip: Ami a kutyában van, azt egy bazi nagy tűvel adják be. És semmi mást nem, mint egy adatot tárolni, amit úgy kell leolvasni olvasóval. A vakcinákat meg kis vékony tűvel.

Nanochip: Akkor nem ennyibe kerülne a vakcina, elhiheted. Igen, a hadsereg dolgozik ilyesmin, kísérleti státusz. A legtöbb felfedezés a hadseregtől indult, ez igaz. De nagyon sok év kell ahhoz, hogy bármi a lakossághoz eljusson ezekből, már ha eljut egyáltalán... Ráadásul a nyugati vakcinák többadagos kiszerelésűek. Hogy osztanák el az oltópontokon a bennük lévő nanochipeket?


Különben is, mi lenne az értelme? Miért akarnák tudni, hogy Józsi bácsi Piripócson mikor megy a boltba, vagy mikor szedi fel a krumplit?

Akinek van mobilja, így is lekövethető bármikor. Ha meg így akarnának minket kinyírni, szerintem ez lenne kb a legbonyolultabb módja ennek, nem gondolod?

2021. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy nem mikrochip az, hanem valamilyen más mágnesezhető anyag, pl. magnetoferritin. Ez egy 5 évvel ezelőtti cikk (itt egereken kísérleteztek), ki tudja, azóta hova jutott a tudomány: [link]

Esetleg nem is minden oltásba teszik bele. Ki tudná ellenőrizni a sok millió oltóanyag mindegyikét?

Mindenesetre, ha az én karomra tapadna egy mágnes az oltás után, én egy icike-picikét aggódnék...

2021. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Én is nagyon aggódnék persze ha egy mágnes megállna az oltásom helyén, de ahogy 18-as mondja szerintem a chip teória megdőlt. Más mágnesezhető anyag? Mi a helyzet pl. az alumínium adjuvánssal? Az vajon mágnesezhető az oltás helyén egy ideig? Bár úgy tudom pont ez nincs az mRNS típusú oltásokban. Az összetevőlistáját érdemes lenne tanulmányozni a Pfizernek meg a Modernának lehet megnézem majd.
2021. máj. 19. 08:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!