Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid-19 vakcináltak, megcsiná...

Covid-19 vakcináltak, megcsináltátok már a mágnes challenget?

Figyelt kérdés
Leginkább Pfizeresek és Modernások érdekelnének. Egy hűtőmágnes is megteszi. Szeretném tudni nem csak kamu e az egész. Ami gyanús nekem, hogy mindenki ugyanarra a karjára teszi és a másikon mutatja, hogy oda nem tapad a mágnes. Nem más más karba kapjátok az oltást, az elsőt az egyikbe majd a második dózist a másikba?
2021. máj. 18. 19:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

#20: Az alumínium nem mágnesezhető fém. :)

De ha lenne az oltásban bármi fém, akkor is eloszlása oltás után, ha ki is választódik valamennyi, az vajmi kevés lenne ahhoz, hogy egy hűtőmágnest fenntartson!

2021. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

"Az alumínium nem mágnesezhető fém. :)" Persze hogy nem, hülye vagyok! :D


Amúgy most néztem a másik videót azzal aki az első ilyet csinálta az anyukájáról és bepereli a factcheckereket azt mondja, és semmi köze az egész világ többi ilyen videójához, nem is érti hogyan hiheti valaki, hogy ekkora kamuban részt vesz ilyen szervezetten a világ minden részéről sok ember. Annyit mondok én mostanra elhiszem, hogy nem kamu túl hihetetlen lenne és a factcheckereket meg ismerjük. Csak egyszerűen nem tudom elképzelni mi okozhatja. Nem tudom elhinni, hogy egy oltás gyártó képes lenne tényleg belerakni valami nem oda valót, pl olyat amit fentebb linkelt valaki. Meggyőződésem, hogy van rá teljesen ártalmatlan magyarázat és mivel ez ekkora figyelmet kapott a Pfizertől valaki ezt hivatalosan tisztázza.

2021. máj. 19. 15:25
 23/31 krwkco ***** válasza:

"nem is érti hogyan hiheti valaki, hogy ekkora kamuban részt vesz ilyen szervezetten a világ minden részéről sok ember"

Talán azért, mert egyesek -más esetben- még azt is kockáztatják, hogy megölik magukat. Csak azért, hogy sok like-al felkerüljenek a netre. És ehhez nem kell szervezettnek lenni. Elég, ha másolják egymásról a hülyeséget.

2021. máj. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Találtam egy érdekes publikációt a pubmed-en 2014-ből, a témája a szuperparamágneses vasoxid nanorészecskék (angol rövidítés: SPION) a DNS vakcinákban. Ezek, ahogy a nevük is mutatja, mágneses tulajdonságokkal rendelkeznek, céljuk gének/DNS/biomolekulák eljuttatása meghatározott sejtekbe. Alatta hasonló témájú publikációk címe.

[link]

#19

2021. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Na és ahhoz mit szóltok, hogy Olaszországban egy egész számot szentelt egy medical újság a jelenségnek arra jutva, hogy a "jelenség valós"???

[link]

2021. júl. 4. 20:24
 26/31 A kérdező kommentje:

De most más is érdekelne, felfedezték, hogy az oltás helye UV fényben világít és a bőrhöz közeli erek. Légyszi aki nem fél próbálja ki ezt is!!

[link]

2021. júl. 4. 20:27
 27/31 anonim ***** válasza:

Jézusfsza :))

Akinek egyáltalán ez megfordul a fejében... az látott már mágnest?

Sírok, gci. Amúgy én halogatom az oltást amíg lehet, de nem az ilyen gyökerek miatt.

2021. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem kamu , pénz is tapad vagy bármi ami egy mágneshez.
2021. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

[link]

The ministry said later in the day that the substance that had been mixed in may have been metal. "It's a substance that reacts to magnets," a ministry official said. "It could be metal."

2021. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 krwkco ***** válasza:

#29

Moderna finds stainless steel particles in shots pulled in Japan

Egy spanyol palackozó sor alkatrészeiben valami fémreszelék keletkezhetett és bekerült az ampullákba. Ami ebből az injekciós tűn keresztül felszívódott és bejutott a páciensekbe, az nem tart meg egy hűtőmágnest. És ezekből a szállítmányokból biztosan nem kaptak azok, akik mágnessel videóznak.


[link] A tárolt változatot kell megnyitni, mert a forrás előfizetéses.

2021. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!