Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a tapasztalatotok az oltásról?

Mi a tapasztalatotok az oltásról?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok (lassan 18) és vendéglátásban dolgozom. Köteleznek rá, hogy oltassam be magam. És szerinted melyik az ami a legjobb? Sok rosszat hallottam mindegyikről és már nem tudom eldönteni, hogy melyikkel járnék jobban. Táncsokat előre is köszönöm!!
2021. máj. 19. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Mindegyikkel jobban jársz, mint a coviddal.


Mivel 17 éves vagy, ha regisztrálsz, fogsz kapni Pfizert belátható időn belül.

2021. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
17 évesen csak Pfizerrel oltanak.
2021. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelezhet a munkáltatód az oltásra, ha mégis megpróbálja, dobd be a munkaügyi bíróság kártyát, lehet ez is elég, ők is tudják, hogy csak veszthetnek. Ha meg ténylegesen elküldenek, akkor munkaügyi bíróság, aztán akkora kártérítést kell kiperelni, amekkorát csak lehet.


Egyébként tekintve, hogy 17 éves vagy, csak Pfizert kaphatsz. Családomban 8-an kaptak, senkinek nem volt utána súlyos tünete. A karfájás volt az általános pár napig.

2021. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az kamu hogy köteleznek rá!
2021. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezhetnek rá. Sőt még arra a kérdésre sem vagy köteles válaszolni, hogy beoltattad-e magad.
2021. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne oltakozz emiatt, csak akkor, ha nem számít az életed, egészséged és nem akarsz már gyereket. De ha mégis beoltatod magad, akkor ne gyere ide sírni majd pár év múlva, hogy nem jön össze a gyerek, mit tehetnék.
2021. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A 6. Válaszolónak:

Lehet csak én vagyok bolond, de nem hiszem, hogy ez az oltás befolyásolná, hogy lehet e a jövőben gyerekem vagy sem. Vagy lehet én vagyok tévedésben!!

2021. máj. 20. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tévedésben, konteós, bilogóia tudással nem rendelkező barmokra nem szabad hallgatni. Ettől függetlenül ha oltatsz, azt ne azért tedd, mert a munkáltatód szintén barom.
2021. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!