Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma kaptam az első oltásom....

Ma kaptam az első oltásom. Rengetegen voltak ma rosszul oltást követően a megfigyelőhelyen. Más is tapasztalta?

Figyelt kérdés
Én mondjuk pszichésen, annak hatására lettem rosszul, hogy nagyon sokan voltak körülöttem rosszul. Többiek nem tudom mitől, de fura. Más is járt így?

2021. máj. 22. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
74%
Nem tapasztaltam ilyet. Kis félelem nekem is volt, amikor ott ülsz és félóráig figyeled saját magad, hogy nem-e lesz baj, mégha tudod hogy lottóhoz közelien kicsi az esély.
2021. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
45%

Csak simán áljatok le a hisztériával. Olyanok vagytok, komolyan, mint a dedóban: jaj a szuri az szörnyű, ki kell verni a hisztit. Felnőtt emberek vagytok, bmeg, az élet mindennapos sokkal komolyabb megpróbáltatásait is így viselitek?

Sok primadonna.


Az oltás valódi, hőemelkedéssel járó enyhe, esetleges, múló mellékhatásai nem a helyszínen jelentkeznek, hanem több óra múlva. Szóval ez 100% hisztéria.

2021. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
71%

És akik megkapták az oltást, azok mind meg is fognak halni. Előbb vagy utóbb, de biztosan. Ettől mindenki rosszul lesz, ez természetes...


Eszem a zúzádat, te ki hipochonder!

2021. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
37%

#1: a lottó esélye 1:44millió.

Ha ennyi lenne, akkor nem figyelnének, mert senki nem lenne rosszul.

Néhány nagyságrenddel nagyobb az arány.

Tudom a számok a legtöbb oltásfasisztának és oltásellenesnek is ősellenségei.

2021. máj. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
21%
Melyik oltástól?
2021. máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
21%
Ja,látom,bocs.
2021. máj. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én vagy 20 percig ültem ott kollégákkal és senki sem panaszkodott semmire, nem történt senkivel semmi.
2021. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 anonim ***** válasza:
90%
Az mit jelent,hogy rosszul voltak?
2021. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 anonim ***** válasza:
94%
érdekes én egy ilyet se láttam oltásnál , mások körül meg tömegesen hullanak mindig.
2021. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 A kérdező kommentje:
Mikor megérkeztem a helyre már többen voltak hordágyon, jelezték hogy nincsenek jól. Megkaptam az oltást természetesen nem fájt, kiültem a megfigyelőbe majd mindkét oldalamon ülők rosszul lettek. Fél perc nem telt el és majdnem elájultam, így engem is hordágyra tettek, vérnyomást mértek, borogattak mert a víz is levert és felemelték a lábam. Nekem tuti nem az oltástól volt bajom, hanem attól, hogy sokan jelezték rosszul vannak. Ismerőseim se tapasztaltak ilyet más oltópontokon, sőt a megfigyelők sem eddig, elvétve volt 1-1 ember aki rosszul volt más napokon de tegnap tényleg “tömegesen”. Ezért kérdeztem mi lehetett a baj és más is járt-e így? Mivel azt azért nem gondolom, hogy mindenki csak attól lett volna rosszul, hogy más is.
2021. máj. 22. 10:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!