Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik be vannak oltva mint...

Akik be vannak oltva mint sokan mások,mitől is félnek pontosan? Nem annak kéne félnie aki nincs be oltva?

Figyelt kérdés

De most komolyan,áruljátok el légyszíves.


Ha valaki ennyire tart a dolgoktól ne járjon étterembe,otthon is lehet készíteni finom ételeket,attól mert lesz egy kártyád még nem múlik el a vírus.

Igen szakács vagyok,kicsit dühítő már ez az egész.


Előre is köszönöm,szép napot.🙂



2021. máj. 24. 04:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Aki nincs beoltva nem fél tudja az az oltás xart sem ér. Beoltatják magukat azzal amit el is lehet kapni. Adnának gyengitett aids virust immunis lenne az aids ellen? nagyon nem.
2021. máj. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Be vagyok oltva és nem félek. Nem mi, oltottak találtuk ki a védettségi igazolványt, meg nem mi hozzuk a korlátozó intézkedéseket. Nem akarunk senkit rábeszélni az oltásra, viszont az oltásellenesek támadnak minket, mi meg kussolunk, és még oltatni is titokban mentem el.

Amig nem voltam beoltva, akkor sem féltem. Akkor is szívesen mentem volna étterembe, ha lehetett volna. Meg a maszkot is utálom, ha nem kellene , nem hordanám.

2021. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Be vagyok oltva én is, de az égvilágon semmitől nem félek/nem féltem. Aminek jönnie kell, az úgyis megtalál. Étterembe eddig sem jártam (még nem volt vírus), ezután sem nagyon szándékozom, nekem a kártya a munkahely miatt kellett. Féltem, hogy kirúgnak, ha nem oltatok.
2021. máj. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Olvasva a kórházból kikerültek 'élményeit', oltva is óvatos maradtam. Kerülöm a tömegrendezvényeket, a magyar fodbal színvonala miatt 20 éve nem voltam fodbalstadionban, néhány étterem rossz tapasztalata alapján kerülöm ezt az étkezési formát, a mozik nem érdekelnek, szóval jól elvagyok. Tévén nézem az F1-et is, ott legalább pontosan látom verseny közben a helyezéseket és az előzéseket.
2021. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem féltem és ezután sem fogok. De mivel ezelőtt sem jártam étterembe, így ezután sem fogok.
2021. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem fél. Akik beoltatják magukat nagyrészt azért teszik mert szükségük van a védettségi igazolványra. Ez emberek nagyrészét teljesen hidegen hagyja a covid.
2021. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést: az a bajod, hogy az sem jár étterembe, aki be van oltva? Én be vagyok oltva, étterembe nagyon ritkán jártam régen is, mostanában már egyáltalán nem, de én inkább azoktól a higiéniai viszonyoktól tartok, amik egyes éttermek konyháiban uralkodnak, meg a tipikus vendéglátós trükköktől.
2021. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás nem ad teljes védettséget. Valamennyit valószínűleg segít, de ki tudja mennyit, meddig és milyen variánsok ellen. És nem, most nyilván nem járok étterembe (se) - bár olykor hiányzik, de nem sajnáltatom magam miatta.
2021. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Kevesled a vendégeket?

Az megvan, hogy az elmúlt egy év némileg nagyon sok embert anyagilag tönkre tett?

Legtöbbjüknek nem az étterembe járás az elsődleges.

2021. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Elhiszem, hogy kell a pénz, de el kell fogadnod, hogy sokan még nem veszik igénybe most ezt a szolgáltatást. Pech, de ez van. (Azért az elég vicces, hogy itt "fenyegetőzöl", hogy aki fél étterembe menni, az főzzön otthon, de 2 sorral lejjebb kiderül, hogy pont az a bajod, hogy sokan ezt teszik.)
2021. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!