Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltóponton sokan szoktak...

Oltóponton sokan szoktak lenni, akik oltásra mennek?

Figyelt kérdés

A covid elleni oltópontra gondolok.

Sok várakozó szokott lenni, halad az oltás?

Sajnos Oroszt fognak nekem beadni, a leg ártalmasabbat.



2021. ápr. 14. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan szoktak lenni. Az oltópontok akkor tudnak hatékonyak lenni, ha sokan elmennek. Ha óránkét 1-2 ember szállingózik arra, akkor nem sok értelme van az oltópontnak.
2021. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

"a leg ártalmasabbat."


Ezt esetleg kifejtenéd?

Egyébiránt miért fogadtad el?

Mondhattál volna nemet, irány a sor vége, majd fél év múlva ha találnak egy fölös Pfizert, hívnak...

2021. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

1-es

Ez jó nagy hülyeség volt...

Azért vannak sokan, mert

jó magyar eü szokás szerint tömbösítve adnak időpontot (=félórás blokkra több ember ugyanarra az időpontra);

és jó magyar szokás szerint rengetegen odaállítanak 15-20-30 percekkel korábban.

2021. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nàlunk egyáltalán nem volt tömeg, a másfél métert is simán lehetett tartani és gördülékenyen ment minden, a kelleténél egy percet se töltöttem ott többet. Egyébként engem is érdekelne miért írtad, hogy ez a legártalmasabb...
2021. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!