Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Covid oltást miért ilyen...

A Covid oltást miért ilyen felelőtlenül kezelik?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem lennék "oltásellenes", ha az oltás a következőképpen zajlana:


Elmész az orvoshoz, elmondod, hogy olttatni (nem oltakozni) szeretnél.

Ő alaposan kivizsgálna, csináltatna teljes vérkép, nagy labor mindent és ez alapján elmondaná, hogy "kedves XY Önnek ez és ez a vércsoportja, ennyi idős, ezek az alapbetegségei, így Önnek az yx oltóanyag a legideálisabb. És ekkor, alaposan körbetanulmányozva simán megkapnád a legtestreszabottabb oltást, tudván, hogy nem éppen covidfertőzésre oltanak rá, csak nem tudsz róla mert tünetmentes stb.


Ehelyett a következő van:

Kispistike Lujzika megtörik, annyit szajkózzák az ismerősök és annyit hallja a médiából, hogy rászánja magát az oltakozásra.

Ő, aki nem ért hozzá, kiválaszt egy vakcinát. Pl az alapján, hogy melyiknek tetszik a neve, vagy melyiket javasolta a szomszéd Mári néni a zöldségpiacon, mert szerinte az a jó.

Oké. Így választott egy - csak vészhelyzeti engedélyes - vakcinát, amiről gyakorlatilag semmit sem tud, de elhiteti magával, hogy milyen kötelességtudó és felelősségteljes döntést hozott.


Aláíratnak vele egy papírt, hogy mindenért ő maga vállalja a felelősséget, meg sem vizsgálják, nem is tesztelik, semmi, csak ledöfik vele, mint a disznót, aztán mehet Isten hírével. Ha bármi baja lesz, senki nem vállal sem garanciát, sem felelősséget semmiért.

Simán megtörténhet, hogy túlérzékeny valamire és ráoltanak.

Tünetmentes, de épp folyó Covidos - ráoltanak.

Nem passzol a vércsoporthoz vagy egyéb személyi adottsághoz, sebaj ráoltanak.


Most én aggályoskodom túl a dolgokat vagy valós, amit fennebb írok?



2021. máj. 26. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Ebből a kérsésből süt, hogy az égvilágpon semmi közöd az egészségügyhöz meg az ovostudoményhoz. Szerinted a vércsoport mégis mi a szent szarban befolyásolja, hogy milyen oltást lehet kapni?
2021. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Mert teljesen mindegy milyen a végeredményed, bármely típusú oltás jó. Semmit nem okoz
2021. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Mert erre se ember, se ido, se kapacitas.

En mar annak is orulnek, ha elotte ingyenesen csinalnanak egy covid tesztet, szerintem ennek lenne a legnagyobb ertelme.

Egyebkent jo lenne egy teljeskoru kivizsgalas, de egy sima verkepbol szar se derul ki. Akinek meg van alapbetegsege, az csak felhivja az orvosat, hogy melyik oltast adassa igy be, nem? Ha nem, az o baja.

Es en nem azert oltattam be magam, mert rabeszeltek eroszakosan, hanem azert, mert felfogom esszel, hogy egy jarvanyt igy lehet megallitani :)

Es nem, nem doftek le vele, meg se ereztem, ezt hol lattad?

2021. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
"bármely típusú oltás jó. Semmit nem okoz" - lemaradt a hivatkozás, a tudományos, cáfolhatatlan bizonyíték. Pl tanulmány linkje, egyéb klinikai igazolások. Kérlek pótold, nehogy valaki hiteltelenséggel vádoljon.
2021. máj. 26. 19:20
 5/23 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
84%

"túlérzékeny valamire és ráoltanak."


Ezért van az, hogy 20 percet várnod kell az oltás után, az allergiás reakció ezalatt megmutatkozik, és be tudják adni a megfelelő közömbösítőszert.


"Tünetmentes, de épp folyó Covidos - ráoltanak."


Az orvostudomány jelenlegi állása szerint rá lehet oltani a covidra - nem okoz súlyosabb tüneteket.


"Nem passzol a vércsoporthoz vagy egyéb személyi adottsághoz, sebaj ráoltanak."


Ezt meg pláne nem értem, mi köze a vércsoportnak az oltáshoz?


"Aláíratnak vele egy papírt, hogy mindenért ő maga vállalja a felelősséget"


Ezt akkor is alá fogják veled íratni, ha 5 éve tesztelt vakcinát adnak be neked teljes laborvizsgálat után. Sőt, mondok jobbak: minden egyes műtét előtt is aláíratnak hasonlót veled.

Na, akkor nem fekszel szike alá, ha az életed múlik rajta...?

2021. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Buta embernek minek tudományos cikk? úgy sem tudod értelmezni
2021. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

"Kispistike Lujzika megtörik, annyit szajkózzák az ismerősök és annyit hallja a médiából, hogy rászánja magát az oltakozásra.


Ő, aki nem ért hozzá, kiválaszt egy vakcinát. Pl az alapján, hogy melyiknek tetszik a neve, vagy melyiket javasolta a szomszéd Mári néni a zöldségpiacon, mert szerinte az a jó."


Jaj persze nem vagy oltásellenes, de nagyképűen ítélkezve beszélsz számodra ismeretlen emberekről.

Az külön undorító, hogy MÉG MINDIG mantrázzátok a "médija átmossa a birkák agyát" csak átköltve marhaságot. Miközben ti hisztek el minden kamu youtube videót vagy bármit, amit a szomszédasszony sutyorog két muskátliöntözés között.

Nem nézek tévét, ellenben tanultam biológiát, kémiát, és most többek között mikrobiológiát is, szerintem még ez a járvány egy "lazább" járvány, mint amilyen jöhetett volna, viszont még így is veszélyes.


Nem nem a média szaratott be, drágám, hanem rokonom majdnem belehalt, ismerősi körben gyerekek is voltak lélegeztetőn és a legtöbben, akik felépültek ismerősi körből, a mai napig nyögik a hosszabbtávú hatásokat. sprotló emberek is. Én is mozgok rendszeresen és egészségesen eszem (oltásellensek imádják hangoztatni, hogy aki oltakozik, az dagadt, élettelen nyomi). Az oltás, a vakcina is egy teljesen logikusan felépített dolog, csak hát ti már a legyek párzását sem fogjátok fel (lenézést, de nem tudok másképpen kommunikálni ezekkel az emberekkel, mert most jött el a pont, hogy felk-rtam magam az ordító, nagyképű ostobaságon).

Én itt be is fejeztem, további jó okoskodást.

2021. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Elnézést az elütésekért, csak tényleg felhúztam magam. Minap osztott meg ismerősöm egy Karikó Katalinról szóló cikket, és ki röhögött alatta? A másik ismerősöm, aki a neves ÉLETISKOLÁJÁBAN tanult. Én már ezt nem bírom tovább. Egy rakás ostoba tanulatlan barom próbálja elnyomni facebook-on is, közösségi terekben, vagy épp irl a velük nem egyetértő embereket.
2021. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

"4/8 A kérdező kommentje:

"bármely típusú oltás jó. Semmit nem okoz" - lemaradt a hivatkozás, a tudományos, cáfolhatatlan bizonyíték. ..... " Ezt mondta a Szijárto. Remélem ez már elég neked!!!!! (Ennek alapján oltanak a kinaival!)

2021. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
A hajadat ne fésüljék ki?
2021. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!