Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek talpi szemölcsök? Gyógype...

Ezek talpi szemölcsök? Gyógypedikűrös tudna vele mit kezdeni, vagy bőrgyógyászhoz kellene menni?

Figyelt kérdés
Házi praktikákat, gyógyszertári vényköteles és nem vköteles ecsetelőket is próbáltam már, de semmi nem segített. [link]
2021. máj. 26. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ez azért kemény

Tuti orvos tudna csak vele mit kezdeni, de olyan gombásnak is tűnik függetlenül attól hogy nem látom hogy hámlana tipikusan

2021. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh.....

Ez hány év alatt szaporodott így el? Miért nem mentél bőrgyógyászhoz kb. a másodiknál???

2021. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen menj bőrgyógyászhoz.Többször volt szemölcsöm,

többféle is ez nem úgy néz ki. Nagy kiterjedésű.

2021. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam vele az elsőnél, lefagyasztotta, semmit nem ért. Aztán most a covid alatt lett ilyen sok, kb fél éve. Nem gombás a lábam, csak áztatás után fotóztam. Háziorvos azt mondta, hogy nem ér rá ilyesmivel foglalkozni, pedig a bőrgyógyászhoz beutaló kell...
2021. máj. 26. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Hol kell beutaló bőrgyógyászhoz....???


Mehetsz egyenesen oda!

2021. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!