Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gyógypedikürős tud segíteni?

Gyógypedikürős tud segíteni?

Figyelt kérdés
Benőtt a körmöm,kivágtam,de begyulladt,valami vízszerű szivárog belőle.Meg valami nőtt a körmöm szélére a körömágyhoz. Vadhús??? Ezen tud segíten? Mert sebészetre nem szeretnék menni.

2021. jan. 13. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
tud segiteni.
2021. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr.Q77 ***** válasza:

Igen, legalább is pedikűrősnél próbáld meg elsőre, ők értenek hozzá.


Nekem anno benőtt körmöm volt a nagy lábujjamon , sebész nézegette "hát akkor vagy szikével most levágom a fél körmét vagy kenegeti ezzel és próbálja ollóval kipiszkálni" ...


Elmentem egy jó pedikűröshöz aki rendbe hozta azonnal. Azért volt pár pillanat mikor felszisszentem, de nagyon nagy megkönnyebbülés volt a végén mikor a mélyből a beletörött körömdarabokat kiszedte.

2021. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha vadhús van rajt azt is megtudja oldani a pedikürős? Hogy zajlik a kezelés? Meddig tart? Nagyon félek...
2021. jan. 13. 09:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg meddig nemtudok cipőt húzni?
2021. jan. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!