Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 napja volt hír, hogy a...

2 napja volt hír, hogy a friss gyógyultakat is olthatják, most akkor ez igaz? mert egy félmondattal elintézték, és fogalmam sincs, mitévő legyek, információt lehetetlen kapni, minden telefon foglalt...

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 11:01
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Persze, hogy olthatnak. Regisztrálsz és hívni fognak. Vagy akár foglalhatsz is időpontot vakcinára.
2021. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hónapon belül estem át a fertőzésen, addig az kizáró ok volt, és nem egyértelmű, hogy mi volt az a bejelentés... A háziorvosom meg a facebookon kommunikál a betegekkel, 60 éves édesanyámat sem hívta fel, nekem kellett őt facen bejelölni.. róla ennyit. na szóval, ha 3 hónapon belül estem át igazoltan, akkor is olthatnak?
2021. ápr. 30. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Most változott a protokoll, hogy csak 2 hetet kell várni a fertőzés és az oltás közt :)
2021. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a vakcinaspórolás volt a 3 hónapos várakozás oka (hiszen ebben az időszakban nagy valószínűséggel úgyis oltanak). Most már az oltásra vágyó személyek száma a szűk keresztmetszet, ezért már nem indokolt a plusz várakozás, ugyanúgy tekintik a koronavírust mint bármilyen lázas betegséget.
2021. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!