Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jól értelmezem? Olvastam,...

Jól értelmezem? Olvastam, hogy nagy zenés rendezvényre augusztus közepéig, végéig csak védettségivel lehet menni. Ahhoz, hogy ezt el lehessen ezt törölni, 6 millió beoltott kell, ami nem lehetetlen, de kérdés, hogy összejön-e. Kérdés a megjegyzésnél.

Figyelt kérdés

Ha nem jön össze, akkor lehetséges, hogy augusztus után is, mindig kell majd védettségi, nemcsak aug.közepéig végéig mindenhova, moziba színházba is?

Moziba színházba szerintem nem vonatkozik ez a 6 milliós szám, mert úgy vettem észre h amint lehet, minél hamarabb fel akarja számolni a kormány a védettségi kártyáyhoz kötöttséget. Tegnap is mondta Gulyás.

Vélemény?



#6 millió beoltott #nagy rendezvények
2021. máj. 14. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Attól is függ, hogyan alakul az új fertőzések száma. Ha nagyon lecsökken, valószínűleg eltörlik majd a kártyát. De senki sem tudja, mi lesz három hónap múlva.
2021. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
A 6 millió beoltott nem fog összejönni.
2021. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak oltási propaganda, semmi több és mint olyan, szánalmas.


Lényegében aki beoltott, de nincs védettségije - mert urambocsá, külföldön kapta az oltást vagy nem jött meg neki a kártya -, az így járt.

Persze csak Orbánisztánban lehet ekkora állatságot kitalálni.

2021. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!