Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy a Sinopharm...

Miért van az, hogy a Sinopharm második oltás után még enyhébb reakcióim voltak, mint az elsőnél, holott mindenfelé azt lehetett hallani, hogy a másodiknál durvább, erősebb reakciók várhatóak?

Figyelt kérdés

Én is úgy rá voltam parázva a második oltás előtt, vártam, hogy lázas leszek, ágynak dőlök tőle stb., erre egy kis karfájdalmat leszámítva nem történt semmi. Be se lázasodtam, sőt még csak hőemelkedésem se volt. (Megmértem, 36,7 volt csupán.)

Első után azért nem telt el pár perc és enyhe fejfájast éreztem, illetve mintha egész testem melegség töltötte volna el, mintha mindjárt felgyulladnék, de az is 10- 15 perc alatt hamar alábbhagyott. Nem volt vészes a fejfájás sem egyáltalán, voltak durvább fejfájásaim a vakcinák előtt.

Csak furcsállom, hogy másodiknál enyhébb reakcióim voltak, mint elsőnél, nem fordítva kéne működnie?



2021. máj. 30. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fordítva kell lennie és felesleges belekennünk az immunológiába, úgy se értened.
2021. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Nem mindenkinél van pl. láz.
2021. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Sino-nál engem is csak az első döntött le, a másodikat meg sem éreztem.
2021. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem elsőnél sem volt semmi.

lassan jön a 2., remélem így marad.

2021. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút 0 oltási reakcióm volt mindkét Sinopharm után. Nem is vagyok nyugodt ezért se.



Bár én felsőlégúti fertőzéseknél se vagyok se álmos, se levert, se fejfájós, semmi. Se enyhébb, se erősebb fertőzés esetén. Tehát ilyen a szervezetem.

2021. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!