Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik Sinopharmot kaptak volt...

Neurotech kérdése:

Akik Sinopharmot kaptak volt olyan, hogy 2-3 hét után jöttek elő ízületi és izomfájdalmak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy rokonom kapott már kettőt. A másodikat még április közepén. Azóta semmi baja sem volt, se fáradtság, se izimfájdalmak. Ő szívbeteg egyébként.
2021. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Semmi problémám nem volt tőle.
2021. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
NEM! Honnan veszel ilyet? Mért pont az?
2021. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok

Több olyat ismerek, akik ezt kapták, és szintén semmi bajuk azóta sem. Viszont 2 Pfizeresről is tudok, sajnos az egyiküknek nehézlégzése van, mióta megkapta, 1 hetet pedig kórházban töltött nemsokkal az oltás után, mivel elájult, a vérnyomása eléggé ingadozott. A másik jól van.

2021. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Nekem most jött elő újból, háziorvosom mondta, hogy igen előfordul ez, és kíváncsi vagyok hogy miylen gyakori, ezért tettem fel a kérdést.
2021. jún. 3. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Én áprilisban kaptam az elsőt, múlthéten a másodikat, és már kb 3 hete nèha elkezd fájni a derekam, nem hiszem hogy az oltástól, de kitudja. Ezelőtt soha nem fàjt, meg néha úgy érzem, hogy nincs elég levegőm.
2021. jún. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a Sinopharm jobb, mint a Pfizer. Csak az ellenzéki média sulykolja, hogy az a jó, mert az a híres felvilágosult nyugatról származik.
2021. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Voltál antitestvizsgálaton, 7-es? Na, mert az a többezer ember, akinél nulla ellenanyag termelődött, az volt.
2021. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekem meg vérzés zavar van😪 ami eddig,soha de soha nem volt


3 napig megvan,majd elmúlik,újra megjön...és ez igy megy az 1.oltás óta...2.oltást fel sem vettem,de ahogy olvasgatok a neten,nem csak én panaszkodom,Pfizert kaptam...


Kedden vérvétel,szerdán doki


Háát kiváncsi leszek

2021. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es mielőbbi gyógyulást kívánok. Az emberi szervezet előbb utóbb visszaállítja magát az eredeti állapotba, de néha segíteni kell neki. Nekem is megvannak még az ízületi fájdalmak és megyek majd reumatológus, és természetesen nem veszem fel a második oltást. Elmegyek majd antitest vizsgálatra és ha kiderül, hogy kevés az antitestem felborítom az asztalt, elvégre már 1 hónapja harcol a szervezetem az oltással.
2021. jún. 7. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!