Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás helyén normális, hogy 3...

Oltás helyén normális, hogy 3 hét után is fáj a karom?

Figyelt kérdés
Ugyanoda kaptam mindkettőt. Második után fájt a karom. Most 3 hét után, ha felhúzom a karom, akkor még mindig érzem, hogy feszít a helyén és érzékeny. Mintha az izom fájna. Normális ennyi idő után? Szputnyikot kaptam, egy nap láz volt meg végtagfájdalom, aztán semmi. De a szúrás helye még neha fáj.

2021. máj. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg normális.

Nekem pl a második oltás után az első oltás helye durrant be. Az pedig egy hónappal előbb lett szúrva ugye.

2021. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hét már nagyon nem normális.

Ez akkor fordulhat elő, ha valami böszme túl mélyre és túl magasra adja be, és megsérti az ízületi tokot.

Keresd fel az oltópontot.

2021. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit fognak velem csinálni? Megműtenek?
2021. máj. 25. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, akkora sérülést 100%, hogy nem okoz.

Itt van egy cikk, ami erről szól:

[link]


Nem feltétlen kell komoly dologra gondolni, csak fontos, hogy jelezd nekik, később nem tudod számonkérni.

2021. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Minden is normális a vakcina után, bármi, manapság. Olyat még nem hallottál, hogy bármire is azt kommunikálják, hogy ez már nem normális reakció. Ilyen ma nincs.
2021. máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!