Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Clamidya fertőzésem van....

Clamidya fertőzésem van. Szedtem rá Doxycylint, de nem használt rá,3hét múltán az orvosom Dalacin hüvelykúpot írt ki rá. Van esély rá, hogy nem gyógyulok meg?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfogsz gyógyulni, ne aggódj. Annyi fajta gyógyszer van. Mindenkinél más használ.
2020. jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paleolit etrend. Es meggyogyulsz gyogyszer nelkul.
2020. jan. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dalacin szart sem ér rá. Ha a doxyciklin nem használt (egy hétig napi 200 mg), akkor 1 g azitromicin. Egyáltalán biztos, hogy chlamydia? Ez az orvos tippje, vagy volt chlamydia szűrés?
2020. jan. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 napig napi 100mg doxycylin-t írt fel, elszedtem,panaszom már nincs, de kenetet vett és az kimutatta, hogy még bennem van :( igen biztos Chlamydia meg Gardnerella-fertőzésem is van :( a Gardnerrella-ra kiírta a Klion gyógyszert,de nem tudtam szedni, mert allergiás vagyok rá :'( a helyett most nem írt semmit, mert azt mondta nem is nagyon tud, mert mindre allergiás leszek :(
2020. jan. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!