Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye hogy holnapra...

Mennyi az esélye hogy holnapra részben/egészben elmúlik?

Figyelt kérdés

Ma megint arra ébredtem hogy fáj a nyelés. Az okát meg se kérdőjeleztem, mivel egy évben 3-4x szokott lenni mandulagyulladásom. Ma még nem fájt annyira, (általában a kialakulás másnapjára szokott nagyon durván fájni) ezért ma:


-Bevettem 3 Strepsilst

-Egy fél Algopyrint

-Megettem egy ötöd bögre mézet

-Megettem 5 gerezd fokhagymát

-Ittam 2-3 bögre nagyon durván mézes-citromos teát

-Ittam egy házi teát amibe mindent IS beletettem amit találtam (citromfű,borsmenta,fokhagyma,gyömbér,narancshéj és vagy még 4-5 fajta gyógynövény)

-Megittam egy nagy pohár jó forró zacskóslevesnek a levét

-Fújtam toroksprayt

-Egész délután a jó vastag gyapjútakaró alatt pihentem, sállal a nyakamon


Nem akarom elkiabálni, szóval nagyon halkan "mondom",a fájdalom nagyon-nagyon leenyhült. Szerintetek holnapra maga a fájdalom elmúlik? (Ha el is múlik, még 3 napig biztosan egész nap pihenek, és ezeket a "szeánszokat" elvégzem a biztonság kedvéért mivel bizonyos okokból kifolyólag hétfőn nem lesz suli nálunk)



2021. jún. 4. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha évente 3x-4x begyullad a mandulád arra a háziorvosd nem mondta még hogy talán ki kellene vetetni? Ugy tudom nem jó ha ilyen sűrűn van gyulladás alatt.
2021. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!