Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam a vírusos hányás,...

Elkaptam a vírusos hányás, hasmenés betegséget. Tegnap elmentem az ügyeletre, kaptam injekciót. Holnapra elmúlik?

Figyelt kérdés
Kaptam injekciót, ami segített is. Nem hányok, nem megy a hasam. Viszont rossz a közérzetem van, meg iszonyatos izomlázam. Holnapra remélhetőleg elmúlik? Az orvos nem írt fel gyógyszert, csak azt mondta pihenjek és diétázzak.
2017. dec. 20. 13:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Cerucal injekció.
2017. dec. 20. 13:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj, amennyit tudsz. Kell pár nap, amíg jobban leszel. Addig is igyál sok vizet és kíméld még a gyomrod.
2017. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Diétázz és akkor talán elmúlik, de lehet kell még pár nap.
2017. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Hányás-hasmenéssel ügyeletre? Had várjanak a többiek ?
2017. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es nem igazán értem a válaszod. Segíteni nem segítettél, így egyértelműen ment a piroskéz.

"Hányás hasmenéssel ügyeletre?" Nos, igen. Ha már két órája folyamatosan hányok, megy a hasam és görcsölök, akkor szerintem megengedhetem magamnak, hogy nem szenvedek másnap délutánig.

"Had szenvedjenek a többiek!" Senki nem volt az ügyeleten. Nem kórházról beszélünk. Remélem, majd téged is így fogadnak, ha orvoshoz mész!

2017. dec. 20. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs rá gyógyszer, így nem is tudott volna mit felírni. Szerencsés vagy, hogy ilyen hamar túl vagy rajta, én biztosan nem tudtam volna az ügyeletig eljutni. Szerintem ezek a tünetek sem tartanak 2 napnál tovább.
2017. dec. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyenesen gusztustalan dolog ezzel ügyeletre menni, mivel még fertőző is. Én pl. fóbiás szinten rettegek a hányástól, kb. a pokolba kívánnám a hozzád hasonlókat, akik nem tudják, hogy az ilyesmi 1-2 nap alatt magától gyógyul. 2 óra hányás semmi, valaki egy egész éjszakát képes végig hányni egy ilyennél. Semmi bajod nem lesz, elmúlik, az orvos meg nem tud meggyógyítani, mert ez jó eséllyel vírus.
2017. dec. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hűha! Minden bizonnyal orvosnak tanulhatsz. Mert képzeld el kaptam olyan orvosságot, ami csillapította a tüneteket és így hamarabb el is múlt.

A pokolra kívánod az ilyen embereket?

Akkor majd ott találkozunk.😉

2018. jan. 5. 20:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem múlik el hamarabb a Cerucaltól, csak a hányást csökkenti. De ezért meg nem kell ügyeletre menni, hogy másokat megfertőzhess, egyszerűen taplóság, mivel nincs semmi gond akkor sem, ha nem mész el. Így is, úgy is 1-2 nap. De ha már nincs benned annyi, hogy kibírod, akkor legalább hívd ki az ügyeletet, és légy szíves ne menj oda szórni a vírusokat! Előre is köszönöm a normálisabb emberek nevében.
2018. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az ügyeleten nem volt senki, mivel egy faluról beszélünk. Ügyeletes kocsink NINCS, mivel egy faluról beszélünk. Igen, csökkentette a hányást. Meg is jegyezte a doktornő, hogy másnapra lehet kiszáradtam volna.

A gyerekednek is ezt fogod majd mondani, vagy ezt is mondod? Remélem, majd a porontyod/porontyaid is olyan bánásmódban részesülnek, ahogyan te vélekedsz. Ha már adózok, akkor hagyj részesüljek már orvosi ellátásban!

2018. jan. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!