Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye, hogy megfert...

Mennyi az esélye, hogy megfertőzött a kullancs?

Figyelt kérdés
Augusztus 20.-án Debrecenbe mentünk és leültem a fűbe a pulcsimra enni. Később elmentem a mosdóba és a bikinivonalamtól nem messze észrevettem egy fekete kis izét, de nem jött le. Este amikor hazaértem sem jött le és megmutattam anyának. Egy kullancs volt. Az ügyeleten nem voltak hajlandóak semmit sem csinálni, csak annyit mondtak, hogy próbáljuk meg kiszedni. Anya kiszedte egy szemöldökcsipesszel. Az állat nem volt nagy, sőt, egészen kicsi volt és azóta nem is piros, nincsenek foltok, ( akkor sem volt piros, még nyoma sem volt) stb...orvos nem látta.
2010. aug. 25. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor nem fertőzött.. de az ügyeleten nem szedték ki?? :O
2010. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
este 11kor nem tudtunk már bemenni, mert messze van és nincsen autónk.
2010. aug. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!