Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik annyira fosnak az újabb...

Akik annyira fosnak az újabb technológián alapuló oltásoktól, miért nem veszik fel a Sinopharm oltását?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 14:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem meggyőzés miatt tettem fel a kérdést. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy mi a baj a Sinopharm vakcinával? Az régi technológián alapaszik és ugye a legtöbb érv az oltásellenesek körében, hogy nem megbízhatóak az új technológiák.
2021. jún. 12. 15:11
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért hiszik azt az emberek hogy valakinek problémája van az oltással, azért nem kéri?


Olyan nem játszik, hogy nincs oka amiért nem kell, egyszerűen csak nem akarja?

2021. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze lehet ilyen eset is. Ám a kérdésemet direkt úgy fogalmaztam meg, hogy egyértelműen látszódjon a célcsoport, akik az új technológiától tartanak. Szóval nem értem miért kellett idejönnöd és beböfögnöd a véleményed, mikor láthatóan nem téget céloztalak meg a kérdéssel...
2021. jún. 12. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert a Sinopharmal kitörölheted a feneked ha külföldre akarsz menni. És nagyon sokan kizárólag csak az EU igazolványért oltatnak.
2021. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Én ebben a dilemmában voltam/vagyok úgyhogy el tudom neked mondani mit gondolunk. Az mRNS technológia és a GMO oltások számomra soha sem most sem a jövőben szóba nem jöhetnek, ilyen típusú beavatkozásokra kizárólag akkor adnám a fejem, ha amúgy is halálos beteg lennék és ez még azért egy esélyt lenne. Tehát akkor a kínai még mindig szóbajöhetne, gondolhatnád. Hát nem, pont azért mert kínai. Aki egy kicsikét utánanéz az pontosan megérti miért nem bízik az állampárt oltásaiban a kínai állampolgárok döntő többsége sem. Most konkrétan tojást meg hasonló hülyeségeket osztogatnak ösztönzés végett meg persze a kreditpontokat. Annyira nagy a múltja már a rosszul elsült kínai oltásoknak, mellékhatások, halálozás, hogy a kínai nép is elvesztette a bizalmát. Nem tudom mi az oka, hogy nekik ilyen oltásokat csinálnak de ahol ilyenek történtek nem bízom abban sem amit a világnak szánnak, bár gondolom egy ilyen oltásra jobban odafigyelnek, hisz a hírek nem maradnak országon belül. De akkor sem kell.

A másik dolog pedig ez: [link]

Nos természetesen ez is csak pletyka és nem is várhatjuk, hogy ha igaz beismerje bárki, de a valódi oka ennek állítólag az, hogy a kísérleti állatokban már igen rövid idő múlva jelentkezett a rákos elváltozás. Mondom, csak pletyka de ez viszont precízen összevág a kínai oltások múltbéli sorozatos problémáival ami miatt mára alig lehet rávenni a lakosságot, hogy oltassanak. Sakk-matt, ha valaki igényes a biztonságos oltásra akkor nincs opció!

2021. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ 6-os!
2021. jún. 12. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Én is gondolkodtam már ezen, de ugyanarra jutottam, mint a 6-os. Nem bízom meg a kínaiakban. Ehhez még hozzájön az is, hogy a Sinopharm vakcinában alumínium-hidroxid adjuváns van.

"Experimental research, however, clearly shows that aluminum adjuvants have a potential to induce serious immunological disorders in humans. In particular, aluminum in adjuvant form carries a risk for autoimmunity, long-term brain inflammation and associated neurological complications and may thus have profound and widespread adverse health consequences."

forrás: [link]

És ezzel kellene nem egyszer, hanem legalább 2-3x beoltatni magamat... Hát köszönöm szépen, nem kérek belőle.

2021. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert a koronavírus a legtöbb 45 alatti embert abszolút nem viseli meg, a halálozas meg tízezrelékben merhető.

Ez jóval kisebb kockázat, mint a cenzúrazott oltasi komplikációk egészséges fiatalok között (halál, részleges bénulas, maradandó idegrendszeri károsodás, kb 3%-ot jelentett le több külföldi orvos is)

A kínaira meg még a kínaiak is azt mondtak, hogy szart sem ér. Akkor meg minek.

Aki már átesett annak megvan a vedettsége, jobb mint az oltottnak.

2021. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
1-es, nem lehet, hogy akkor nem neked szólt a kérdés? Miért kell mindenhová odaírni a a trágár, frusztrált véleményedet? Lehúzod a színvonalat.
2021. jún. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
A kínaiak is átfognak állni erre a technológiára majd idővel. Valamivel kikkel küszöbölni a labor szökevényeket vagy a gyári baleseti szökevényeket. (Wuhan)
2021. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!