Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megcsípett egy bolha,kivakarta...

Megcsípett egy bolha,kivakartam a csípést és lett egy nagy hólyag a helyén. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja a macsekunk bolhát hozott haza,amik jól összecsipkedtek. Én hülye nem bírtam ki és vakartam,sikeresen ki is vakartam egyet amin lett egy jó nagy hólyag. Tudok valamit csinálni vele vagy volt valakinek hasonló?

Ugyanitt tippeket elfogadok a bolha lakásból való kiirtására,mert 3 nagytakarítás,mosás és 3 üveg Biokill után még mindig találkozok a bolhákkal. A macskából már ki van írtva,kapott jó minőségű nyakörvet is de így hogy a házban is vannak nem tudom mennyit ér..



2021. jún. 12. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lefertőtleníted és ragtapasz.
2021. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyakörv nem fogja kiírtani belőle. Állatorvossal beszéljetek, ő tud adni megfelelő kezelést.
2021. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 szövegértés: a macskából már ki van írtva, kapott jó minőségű nyakörvet IS!


Kérsező, sajnos nem lesz könnyű dolgod. Nagyon gyorsan szaporodnak, a lakás minden zegét-zugát fertőtleníteni kell, ruháktól kezdve az ágyneműn át a bútorokig mindent! Még a falat is! Piszok nagy háború kiírtani a bolhákat, tapasztaltam..

2021. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!